Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 
1234567891011121314/ 1516171819202122
 29.05.2012 14:26
Екіпаж " Запоріжжя " від пожежі врятовано

Завершальним практичним епізодом спільних українсько-російських командно-штабних навчань з визначеними силами “Фарватер миру-2012” стало проведення навчання з порятунку екіпажу аварійного підводного човна. Роль аварійного підводного човна виконував підводний човен “Запоріжжя”, де командиром капітан 2 рангу Роберт Шагєєв.

 дивитися »»
 28.05.2012 14:43
" Хлопці хочуть відчути морську романтику "

План шефської роботи узгодили представник морського тральщика “Чернігів” Військово-Морських Сил Збройних Сил України та керівники Чернігівської райдержадміністрації та райради.

 дивитися »»
 28.05.2012 14:37
На морі і на суші , вдень і вночі

Україна — це велика морська держава. Варто лише нагадати, що протяжність морського кордону України становить 1355 км, а площа виключної (морської) економічної зони України — понад 82 тисячі квадратних кілометрів. Надійним гарантом недоторканності наших кордонів виступає морська охорона Державної прикордонної служби України.

 дивитися »»
 28.05.2012 14:28
В одній умовній країні , під час стихійного лиха

На території Академії ВМС імені П.С. Нахімова та на зовнішньому рейді Севастополя українськими та російськими військовими моряками в рамках проведення командно-штабних навчань “Фарватер миру-2012” відпрацьовано практичні епізоди цих спільних навчань — надання допомоги аварійному високобортному надводному кораблю та рятування особового складу, що знаходиться на воді, у взаємодії з морською авіацією. Також було відпрацьовано дії об’єднаного підрозділу охорони під час охорони та оборони об’єднаного медичного загону.

 дивитися »»
 18.05.2012 09:58
У військових медиків - професійне свято

15 червня в Україні відзначається День медичного працівника. Напередодні загальнодержавного свята наш кореспондент зустрівся з начальником Військово-медичного клінічного центру Кримського регіону полковником медичної служби Іваном Дідухом, який розповів про стан речей у ввіреному йому закладі.

 дивитися »»
 17.05.2012 12:55
Севастополь відсудив у Росії мільйон

Міністерство оборони Росії заплатить до бюджету понад 1 мільйон гривень.Про це у середу повідомляє прес-служба прокуратури Севастополя.Гроші стягнуто за позовом прокуратури 10 травня 2012 року постановою Севастопольського окружного адміністративного суду.

.

 дивитися »»
 16.05.2012 11:55
Прикордонника спіймали на гарячому

23 квітня 2012 року вироком Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим засуджено офіцера Сімферопольського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України за скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

 дивитися »»
 15.05.2012 12:52
Урочище Батилиман

Урочище Батилиман – (в переводе с греческого “глубокий залив”) тянется узкой лентой вдоль берега, прижатое к морю отвесной стеной гор с вершиной Куш-Кая. У мыса Айя эта полоска вплотную подходит к берегу и лишь около отступает па полтора километра.Здесь в 1911—1914 гг. группа ученых, писателей, художников построила около 20 небольших дач, положив начало курортному поселку Батилиман.

 дивитися »»
 15.05.2012 12:46
Британці знаються підготовці справжніх лідерів

Спеціалісти Центру британської групи військових радників та інструкторів у Східній Європі відкрили курси для сержантського складу окремого батальйону морської піхоти та окремої механізованої бригади ВМС ЗС України, які триватимуть протягом місяця на базі Чорноморського навчального центру морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

 дивитися »»
 15.05.2012 12:33
Не було жодного завдання , з яким не впорились би українські військові моряки

У Стамбулі завершилось чергове розгортання Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR (BSF). Насамперед нагадаємо, що оперативне командування двома останніми активаціями BSF здійснювала російська сторона, а командиром Сил Чорного моря було призначено капітана 1 рангу Юрія Земського. Після завершення квітневої активації BLACKSEAFOR в Стамбулі командир BSF в інтерв’ю флотській газеті розповів про сучасний стан та перспективи розвитку цього чорноморського з’єднання.

 дивитися »»
 14.05.2012 15:37
Підводний човен " Запоріжжя " вийшов в море

Після завершення швартових випробувань корабель залишив заводську причальну стінку і у надводному положенні вийшов із Севастопольської бухти в Чорне море.

 дивитися »»
 14.05.2012 15:35
Бойовики до Лисої гори не дійшли

За легендою навчання, в умовному районі активно поширюються антидержавні настрої сепаратистської спрямованості. Виходячи із ситуації, що склалася, робота органів державної влади та місцевого самоврядування цього району спрямована на підтримку сприятливого суспільно-політичного клімату, але обстановка погіршується.

 дивитися »»
 14.05.2012 15:32
Магія народного танцю

У Севастопольському центрі культури й мистецтва в переддень Міжнародного дня танцю пройшов п’ятий, ювілейний, концерт. У великій святковій виставі взяли участь провідні творчі колективи Севастополя — Державний ансамбль “Чорне море”, школа латиноамериканського танцю “Кубинський стиль”, Зразковий хореографічний ансамбль “Атлантика”.

 дивитися »»
 27.04.2012 15:33
За перевищення службових повноваженнь

Рішенням Алуштинського міського суду АР Крим за результатами розгляду кримінальної справи стосовно бухгалтера домоуправління Центру медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування “Крим” останнього визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення).

 дивитися »»
 27.04.2012 15:30
Сітки розплутано

Апеляційний суд м. Севастополя залишив без змін рішення Ленінського районного суду щодо турецького громадянина, який займався економічним шпигунством на території України.Сьогодні ні для кого не є таємницею, що турецькі рибаки виловлюють в українських територіальних водах біоресурси, вартість яких — мільйони гривень. Наше місто хоч і є курортним, але, враховуючи близькість державного кордону та прогресуючі процеси криміналізації, тут є що і кому шпигувати.

 дивитися »»
 26.04.2012 13:59
Робоча мова міжнародних навчань - англійська

Сьогодні Військово-Морські Сили Збройних Сил України поглиблюють взаємодію зі своїми закордонними партнерами. Йдеться не тільки про міжнародні навчання миротворчого спрямування, а й про безпосередню участь військових моряків у забезпеченні безпеки судноплавства на морНі для кого не є секретом, що робоча мова цих навчань — англійська, а це, у свою чергу, вимагає від особового складу українського флоту високого рівня відповідної мовної підготовки.

 дивитися »»
 26.04.2012 13:52
Міни знешкоджено , повітрені атаки відбито

Після виходу кораблів Чорноморської військово-морської групи із Севастополя розпочалася фінальна морська фаза квітневої активації BLACKSEAFOR-2012, що містить широкий спектр завдань безпосередньо в морі.

 дивитися »»
 26.04.2012 10:18
Єдиний український підводний човен «Запоріжжя» вперше за 19 років вийшов у море

Підводний човен Військово-Морських Сил ЗСУ “Запоріжжя” у надводному положенні вийшов із Севастопольської бухти у Чорне море, де наразі проходить перший етап ходових випробуваньПочинаючи з 1993 року це перший вихід човна з використанням власної силової установки, повідомляє прес-служба Мінобоорони.

 дивитися »»
 25.04.2012 11:04
Балаклавская бухта

Балаклавская бухта – одна из севастопольских бухт, на которой расположен город Балаклава.Балаклавская бухта является последствием тектонического разлома. Вход в бухту расположен между мысами Георгия (он же Балаклавский, восточный берег) и мысом Курона (он же Западный, Батарейный). У входа в бухту на восточном берегу находится гора Крепостная (Кастрон) с руинами генуэской крепости Чембало. Бухта изогнутая, живописная, скрыта горами, незаметна со стороны моря.

 дивитися »»
 25.04.2012 10:55
На флоті не байдужі до стану довкілля

Щороку в третю суботу квітня згідно з Указом Президента України за №855 “Про День навколишнього середовища”, в Україні відзначається День довкілля. Указ було підписано 6 серпня 1998 року.

 дивитися »»
 25.04.2012 10:35
Росія передасть Туреччині командування в активації Blackseafor

У Стамбулі завершилася весняна активація Чорноморської військово-морської групи оперативної взаємодії Blackseafor.Про це  повідомили в прес-службі Чорноморського флоту РФ."Кораблі Болгарії, Румунії, Росії, Туреччини і України впродовж активації з 5 по 24 квітня відпрацювали в морі спільні дії з проведення пошукових і рятувальних операцій, контролю за цивільним судноплавством, огляду підозрілого судна, відбиття атаки малорозмірної цілі, провели вчення по організації протиповітряної оборони загону кораблів", - повідомили у прес-службі.

 дивитися »»
 25.04.2012 10:02
Цього року у навчаннях Сі Бріз вперше візьмуть участь військові з Африки та Азії

Цього року у навчаннях Сі Бріз у Україні вперше візьмуть участь військові з Об'єднаних Арабських Еміратів, Алжиру, Бангладеш і Катару.Як повідомили у Міноборони України, представники країн-учасниць протягом чотирьох днів обговорять та остаточно узгодять усі питання проведення навчання. Згідно з задумом навчань, їх учасники відпрацюють дії багатонаціональних штабів і сил з планування та проведення операції з безпеки на морі.

 дивитися »»
 24.04.2012 14:45
Нові факти , нова справа

17 квітня 2012 року під час розслідування кримінальної справи за фактом перевищення службових повноважень і зловживання службовим становищем службовими особами Державного підприємства Міністерства оборони України “Центральний військовий санаторій “Ялтинський” при відчуженні майна підприємства порушено ще одну кримінальну справу стосовно колишнього керівника санаторно-лікувального закладу.

 дивитися »»
 24.04.2012 14:42
Парадні розрахунки відточують крок

Підрозділи Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Чорноморського флоту Російської Федерації розпочали підготовку до урочистого проходження центром міста 9 Травня, на День ПеремогиПерше тренування парадних розрахунків обох флотів відбулося на плацу навчального загону ЧФ РФ. Тренуванням керували: з української сторони — перший заступник командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Сергій Єлісєєв і з російської — начальник берегових військ ЧФ РФ генерал-майор Олександр Остриков.

 дивитися »»
 24.04.2012 14:40
Скажемо чесно - в армії було цікаво

У розташуванні 92-ї окремої механізованої бригади 6-го армійського корпусу відбулись урочисті проводи додому чергової групи військовослужбовців строкової служби, що гідно відслужили 12 місяців, відведені законодавством.

 дивитися »»
 24.04.2012 09:30
Москва взялась за Севастополь с новой силой

Кремль обвиняет Украину в затягивании переговоров по функционированию Черноморского Флота Российской Федерации в Крыму. Только-только улеглись страсти в вопросе импорта украинских сыров в Россию, как Москва пошла вновь в наступление. На этот раз у России претензии в севастопольском направлении. В пятницу стало известно, что Москва обвиняет Украину в затягивании переговоров по функционированию Черноморского Флота РФ в Крыму. От Киева требуют отменить налогообложение с грузов, поставляемых для российского флота в Украине, и отремонтировать казармы российских моряков за счет украинского бюджета.

 дивитися »»
 20.04.2012 14:19
Британський сертифікат - " чорних беретів"

На полігоні “Старий Крим” відбулася завершальна фаза курсу Британської групи військових радників та інструкторів для сержантського складу окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗС України, де командиром підполковник Олександр Конотопенко.

 дивитися »»
 20.04.2012 12:11
Планування завершено - попереду " Бойові дії"

В Академії Військово-Морських Сил імені П. С. Нахімова відбулася заключна плануюча конференція спільних українсько-російських командно-штабних навчань з визначеними силами “Фарватер миру-2012”.

 дивитися »»
 20.04.2012 11:37
Шовкова веселка Людмили Федчишиної

Яскравою подією в місті цієї весни стало відкриття персональної виставки батіка “Сонячний вітер часу” талановитої севастопольської художниці Людмили ФедчишиноїУсі 30 авторських робіт, представлених у Севастопольському ху¬дожньому музеї іменМ.П. Крошицького, виконані в непростій техніці — холодного й гарячого батіка. Це картини, парасолі, декоративні шарфи й подушечки.

 дивитися »»
 19.04.2012 14:51
Симпозіум майбутніх адміралів

Під час перебування кораблів з’єднання BLACKSEAFOR у румунському порту Констанца відбувся щорічний симпозіум молодих офіцерів країн Чорноморського регіону.

 дивитися »»
 19.04.2012 14:49
Коли порятунок приходить з неба

Відповідно до плану бойової підготовки в період з 10 по 28 квітня на базі морської авіаційної бригади ВМС ЗС України тривають збори фахівців пошуково-рятувальних сил флоту.Особовий склад рятувальної парашутно-десантної групи бригади під керівництвом начальника пошуково-рятувальної та парашутно-десантної служби льотчика-інспектора відділу підготовки морської авіації командування ВМС ЗС України підполковника Анатолія Глиненка відпрацьовує питання порятунку та надання першої медичної допомоги під час евакуації постраждалих як на суші, так і на воді, в денний і нічний час.

 дивитися »»
 19.04.2012 14:39
Морський вишкіл , помножений на взаємодію

Залишивши Констанцу, кораблі міжнародного оперативного з’єднання вийшли в море для відпрацювання спільних завдань першої морської фази в рамках квітневої активації BLACKSEAFOR-2012.

 дивитися »»
 18.04.2012 12:39
Наш матрос - найсильніший

Матрос Артем Тайнов, який проходить строкову службу в комендатурі штабу Військово-Морських Сил ЗС України, став чемпіоном України з армспортуЯк повідомив начальник фізкультури та спорту ВМС ЗС України полковник Микола Горник, майстер спорту міжнародного класу Артем Тайнов, який на цьому чемпіонаті представляв команду Севастополя, завоював золоту медаль у боротьбі на лівій руці та “срібло” — у боротьбі на правій руці.

 дивитися »»
 18.04.2012 12:37
Бажаючих служити стає більше

На республіканському збірному пункті військового комісаріату Автономної Республіки Крим відбулася відправка першої партії призовників.До військових частин внутрішніх військ МВС України та у Повітряні Сили ЗС України відбуло більше 100 чоловік, кожний з яких не тільки виявив бажання служити, а й пройшов всі необхідні перевірки. При вивченні призовників і формуванні команд на республіканському збірному пункті здійснювався індивідуальній підхід до кожного кандидата, враховувалися сімейний стан, отримана спеціальність і, відповідно, бажання призовника у виборі виду Збройних Сил і місця проходження служби.

 дивитися »»
 18.04.2012 12:35
Флотцькі старшини підвищують кваліфікакацію

У військово-морському коледжі старшинського складу відбувся випуск флотських старшин, які протягом шести місяців проходили навчання на курсах підвищення кваліфікації.У конференц-залі Академії ВМС імені П.С. Нахімова чільник вишу капітан 1 рангу Петро Гончаренко особисто поздоровив випускників з підвищенням кваліфікації та побажав успіхів у подальшій військовій службі.

 дивитися »»
 18.04.2012 12:33
Очаківці вірні добрим традиціям

Призовна кампанія “Весна-2012” досягла своєї кульмінації — майбутнім захисникам Вітчизни вручено повістки про прибуття до збірних пунктів для відправки до лав ЗС України. В Очаківському районі це зроблено традиційно в урочистій обстановці.

 дивитися »»
 18.04.2012 12:29
Євро 2012 не завадить весняному призову

Триває черговий призов молодих людей до лав Збройних Сил України. У цей же час вся Україна інтенсивно готується до проведення чемпіонату з футболу Євро-2012.

 дивитися »»
 06.04.2012 14:09
У зміцнення партнерства

У Національному культурному центрі України в Москві відбулась церемонія нагородження лауреатів та героїв фільмів — лауреатів ІІІ Міжнародного кінофестивалю “Люди та кораблі”, який проходив 24 — 28 жовтня 2011 року в Києві. У заході, організованому апаратом військових аташе при Посольстві України в РФ та Всеукраїнською громадською організацією “Всеукраїнська асоціація ветеранів-підводників”, взяли участь представники Комітету з питань оборони Державної Думи РФ, Ради міністрів оборони держав — учасниць СНД, представники військово-дипломатичного корпусу, акредитованого в Москві, ветерани війни і військової служби України та Росії, письменники-мариністи, а також донька адмірала флоту Радянського Союзу С.Г. Горшкова — Є.С. Горшкова.

 дивитися »»
 06.04.2012 14:02
Не забувай своєї України

Канадець українського походження Юрій Олександрович Клюфас ніколи не жив ні в Україні, ні в Радянському Союзі. І віддзеркалює сьогодні він точку зору на події в нашій державі іноземців, щоправда, не середньостатистичних, а тих, для кого Україна ніколи не була і не стане чужою. Бо навіть живучи і виховуючись у заможній і щасливій родині, дитина завжди тягнутиметься серцем до рідної матері. І подібних Юрію Олександровичу в Канаді – ціла численна діаспора.

 дивитися »»
 06.04.2012 13:57
У мооряка лише один шлях - славний

У Севастополі відзначили 75-ту річницю заснування Чорноморського вищого військово-морського училища (ЧВВМУ) імені П. С. Нахімова. З цієї нагоди 31 березня в Академії ВМС, як правонаступниці ЧВВМУ та Севастопольського військово-морського інституту, відбулися святкові заходи.

 дивитися »»
 05.04.2012 15:12
Перше курсове завдання флагмана ВМС

Три дні на борту фрегата “Гетьман Сагайдачний” все “ворушилось”: коридорами, як кров по жилах, стрімко пересувався на свої бойові пости особовий склад, нескінченним потоком йшли цілевказівки та команди, лунали навчально-бойові тривоги та проводилась низка корабельних навчань з організації всіх видів оборони, повсякденної діяльності особового складу тощо. Так екіпаж флагмана проводив процедуру чергової здачі першого курсового завдання.

 дивитися »»
 05.04.2012 15:10
Про не виплати з ознакми злочину

Прокурорською перевіркою, проведеною в Центрі медичної реабілітації та санаторного лікування “Алупкінський” Міністерства оборони України, встановлено, що керівник вказаного підприємства у період з 10 листопада 2011 року по 16 березня 2012 року безпідставно не виплачував заробітну платню працівникам Центру.

 дивитися »»
 05.04.2012 15:08
Слабким духом тут немає місця

Вже не перший рік молодь намагається гуртуватися у різні організації, закликаючи знати і шанувати історію своєї держави, а ще вести здоровий спосіб життя та ін. Завдяки цьому вже відроджено давно забуту військово-патріотичну гру “Зірниця”, учасників якої щороку більшає.

 дивитися »»
 05.04.2012 15:04
Адмірал Ігор Тенюх : " Бажаю терпіння і твердості духу, вірності українському народові"

5 квітня 1992 року Президент України Леонід Кравчук видав Указ «Про невідкладні заходи будівництва Збройних Сил України», пункт 2 якого проголошував: «Сформувати Військово-Морські Сили України на базі сил Чорноморського флоту, дислокованого на території України». Цьому рішенню передувала велика робота на громадських засадах багатьох патріотів молодої Української держави.

 дивитися »»
 04.04.2012 16:06
Тривоги справді стають раптовими

Щоб перевірити реальний стан у підрозділі, рівень його можливостей і спроможності виконувати завдання за призначенням, достатньо просто підняти його особовий склад по тривозі.І не так, як зазвичай це робиться у військових навчальних закладах, коли командир на вечірній перевірці оголошував, що завтра о 5 ранку — раптова тривога.

 дивитися »»
 04.04.2012 16:04
Британський сертифікат - " чорних беретів"

На полігоні “Старий Крим” відбулася завершальна фаза курсу Британської групи військових радників та інструкторів для сержантського складу окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗС України, де командиром підполковник Олександр Конотопенко.

 дивитися »»
 04.04.2012 16:02
І сало на саперній лопатці

У Криму на полігоні “Ангара” особовий склад 1-го гірсько-піхотного батальйону бригади берегової оборони розпочав заняття щодо злагодження підрозділів. Від того, як матроси діють у складі відділень, залежить, наскільки результативно у подальшому діятимуть підрозділи у складі взводів, рот, батальйонів. Тому до всіх питань на кожному навчальному місці матроси ставилися з надзвичайною відповідальністю.

 дивитися »»
 04.04.2012 16:00
Турнір в якому народжується дружба

У Севастополі завершився традиційний щорічний дитячий турнір з футболу “Дружба народів” на призи командувача ВМС ЗС України.
У змаганнях взяли участь більше 50 команд з багатьох міст України та Російської Федерації. Учасники були розподілені на вікові групи. Турнір “Дружба народів” щорічно проходить у Севастополі наприкінці березня та збирає десятки дитячих та юнацьких команд. Цього року до Севастополя прибули команди з українських міст — Києва, Донецька, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Стаханова і російських — Москви, Пермі, Ростова-на-Дону та багатьох інших — усього 28 команд.

 дивитися »»
 03.04.2012 12:25
ТОК им. Мокроусова

(Учкуевка, Севастополь)РасположениеТуристско-оздоровительный комплекс (ТОК) им. А.В. Мокроусова расположен в зоне отдыха г.Севастополя (Северная сторона города-парковая зона Учкуевка). Комплекс разместился на территории площадью 11 Га.
Климат этого района достаточно мягкий, местность экологически чистая, воздух насыщен свежестью и ароматом близлежащих лавандовых полей и хвойных насаждений. Близость к городу Севастополю, открытое море, песчаный пляж создают привлекательную и приятную обстановку для отдыха.

 дивитися »»
 03.04.2012 12:13
З Іракським досвідом - на флот

Мова піде про військовослужбовця-миротворця, який нещодавно продовжив свою службу вже на флоті, а саме на корветі “Луцьк”. Волинянин, учасник бойових дій, старшина команди бойового управління ракетно-артилерійської бойової частини старший мічман Олександр Бойчук здобув свій бойовий досвід під час миротворчої місії в Іраку, коли, бувало й таке, доводилося розраховувати лише на власні сили та приймати рішення, від яких залежало людське життя…

 дивитися »»
 03.04.2012 12:07
"Черкаси " беруть курс на Blakcseafor

Екіпаж морського тральщика “Черкаси”, яким командує капітан 3 рангу Олексій Заяць, отримав допуск готовності корабля до участі в квітневій активації Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR-2012. Днями він візьме курс на Констанцу.

 дивитися »»
 03.04.2012 12:03
Академії ВМС урочисто вручено бойовий прапор

Єдиний в Україні флотський виш відзначив свій 75-річний ювілей. В останній день березня випускники Чорноморського вищого військово-морського училища, а нині Академії Військово-Морських Сил імені П.С. Нахімова, приїхали зі всіх куточків колишнього Радянського Союзу до Севастополя, щоб привітати свою альма-матер з цією знаменною подією.

 дивитися »»
 02.04.2012 12:08
Урочище Батилиман

Урочище Батилиман – (в переводе с греческого “глубокий залив”) тянется узкой лентой вдоль берега, прижатое к морю отвесной стеной гор с вершиной Куш-Кая. У мыса Айя эта полоска вплотную подходит к берегу и лишь около отступает па полтора километра.Здесь в 1911—1914 гг. группа ученых, писателей, художников построила около 20 небольших дач, положив начало курортному поселку Батилиман.

 дивитися »»
 02.04.2012 12:06
Бухта Ласпи

Бухта Ласпи – защищена от западных и северных ветров горою Куш-Кая (663 м), а от восточных-горным хребтом Каланых-Кая (625 м) и горой Ильи, или Атанаса (739 м). Этими исключительно благоприятными условиями объясняется то, что некоторые виды субтропической флоры здесь хорошо растут в диком виде.

 дивитися »»
 02.04.2012 12:02
Підрозділи висунилися в район зосереджування

У Криму на базі Чорноморського тренувального центру морської піхоти тривають польові заняття з вогневої підготовки батальйону морської піхоти військ берегової оборони ВМС ЗС України, де командиром підполковник Олександр Конотопенко.О п’ятій годині особовий склад, що залучається до бойових стрільб, було піднято по тривозі. Підрозділи висунулися в район зосередження, при цьому були відпрацьовані різні ввідні. На вогневому рубежі морські піхотинці виконали бойові стрільби, — розповів керівник стрільб на полігоні, заступник командира батальйону морської піхоти майор Володимир Баранюк.

 дивитися »»
 02.04.2012 11:59
Як бійці спецназу рятували Vip - персону

Згідно з планом бойової підготовки на 2012 рік було проведено захід з відбиття нападу на колону під час маршу. Тематика заняття була спрямована на сумісні дії підрозділів охорони щодо евакуації вищих посадових осіб держави.До виконання практичного заняття задіяли особовий склад комендатури охорони та обслуговування командування ВМС ЗС України та підрозділ Департаменту охорони в АР Крим Управління державної охорони України.

 дивитися »»
 02.04.2012 11:56
Футболо і культура прикордонного контролю

На базі Севастопольського окремого загону морської охорони Державної прикордонної служби України пройшов “круглий стіл” за темою “Культура прикордонного контролю в пункті пропуску через державний кордон та проблемні питання щодо перетинання державного кордону громадянами”.

 дивитися »»
 23.03.2012 12:08
Винодельческое хозяйство Алькадар (Инкерманский завод марочных вин)

Винодельческое хозяйство Алькадар - Инкерманский завод марочных вин заслуживает отдельной поездки, даже если вы отдыхаете в другом городе Крыма. Отнюдь не Южнобережье с его знаменитой «Массандрой» является колыбелью крымского виноделия. Еще две тысячи лет до появления Массандры именно в окрестностях античного Херсонеса Таврического виноделие было поставлено на широкую коммерческую основу, а слава этих вин, перевозимых кораблями древних греков, достигала всех портов Средиземноморья.

 дивитися »»
 23.03.2012 12:06
Мыс Фиолент

Мыс Фиолент – это девственная природа, чистейший воздух, прозрачная вода Яшмового пляжа, тишина и спокойствие, цветущий миндаль и новые впечатления. Скалистый берег представляет собой нагромождение серых камней чередующихся с небольшими галечными пляжами. На протяжении более 6 километров вдоль берега моря высятся остроконечные скалы причудливой формы, мысы, напоминающие при некотором воображении сфинксов, львов, фантастические чудовища. Высота берега - где-то от 50 до 200 метров.

 дивитися »»
 23.03.2012 11:56
Вилла "Рапаны" (Севастополь, Казачья бухта)

Вилла РАПАНЫ находится в районе Казачьей бухты. Это самая западная точка Севастополя. Здесь, в районе Казачьей бухты, в дачном посёлке около моря можно отдохнуть с комфортом и по разумной цене. Мини-гостиницы, семейные отели, виллы, дачи предлагают свои услуги.Вилла РАПАНЫ с 2011 года работает круглогодично. Чистое море, живописные пляжи, зелень садов. Тишина и морской воздух вылечивают любую бессонницу. Рай для любителей подводного плаванья (дайверы с удовольствием посещают Казачку даже в холодное время года).

 дивитися »»
 23.03.2012 11:40
Отель "Best Western Sevastopol" (Севастополь)

Отель расположен на набережной, в самом центре исторической и деловой части города Севастополя. В непосредственной близости от отеля находятся следующие учреждения: Морской вокзал, Севастопольская Государственная Городская Админис ГородскойСовет, Музей Черноморского Флота, Аквариум, Дельфинарий, Драматический Театр, Художественный Музей, Центральный Рынок, Главпочтамт, Владимирский и Покровский Соборы, Дворец Пионеров и многое другое.

 дивитися »»
 23.03.2012 11:36
Коли є бажання та золоті руки моряків

Мабуть, кожному, хто завідував матеріальною частиною корабля, судна, добре відомо, як непросто підтримувати цю техніку в робочому стані.беруть своє, і в разі поломки дочекатися ремонту, закидаючи заявками відповідні органи тилу, — неможливо, саме тому батьки-командири покращають технічний стан свого завідування завдяки власним зусиллям та зусиллям своїх екіпажів.

 дивитися »»
 22.03.2012 12:03
Мыс Айя

Мыс Айя (урочище Айязьма) - мыс на юго-восток от Балаклавы, в нескольких километрах к востоку от массива Арфен-Чер-Бурун и представляет собой выступ берега длиной 13 километров. Мыс ограничивает Южный берег Крыма с запада.

 дивитися »»
 22.03.2012 12:00
Бухта Ласпи

Бухта Ласпи – защищена от западных и северных ветров горою Куш-Кая (663 м), а от восточных-горным хребтом Каланых-Кая (625 м) и горой Ильи, или Атанаса (739 м). Этими исключительно благоприятными условиями объясняется то, что некоторые виды субтропической флоры здесь хорошо растут в диком виде.

 дивитися »»
 22.03.2012 11:56
На базі Чорноморського навчального центру морської піхоти тривають заняття в рамках спеціалізованих курсів для сержантського складу окремого батальйону морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України

На базі Чорноморського навчального центру морської піхоти тривають заняття в рамках спеціалізованих курсів для сержантського складу окремого батальйону морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.Нагадаємо, що ці курси проводяться спеціалістами Центру британської групи військових радників та інструкторів у Східній Європі на чолі з капітаном морської піхоти Великобританії Фіндлі Фартингом.На даному етапі морські піхотинці опанували правила поводження із саморобними вибуховими пристроями та на практиці ознайомилися з натівськими стандартами організації мобільних блокпостів.

 дивитися »»
 22.03.2012 11:54
Кримські Аси до Євро 2012 готові

До проведення Євро-2012 залишається все менше часу, але вже сьогодні про безпеку гравців і вболівальників чемпіонату дбають представники силових відомств України.На “крила” військових льотчиків покладено велику відповідальність за безпечне небо над стадіонами України. Тому відповідно до плану бойової підготовки Севастопольська бригада тактичної авіації на аеродромі Бельбек провела чергову льотну зміну вдень та вночі за складних метеорологічних умов.

 дивитися »»
 22.03.2012 11:52
Перше курсове флагмана ВМС

Три дні на борту фрегата “Гетьман Сагайдачний” все “ворушилось”: коридорами, як кров по жилах, стрімко пересувався на свої бойові пости особовий склад, нескінченним потоком йшли цілевказівки та команди, лунали навчально-бойові тривоги та проводилась низка корабельних навчань з організації всіх видів оборони, повсякденної діяльності особового складу тощо. Так екіпаж флагмана проводив процедуру чергової здачі першого курсового завдання.

 дивитися »»
 21.03.2012 15:55
Зелена перлина повертається у власність громади

Вищий спеціалізований суд України виніс рішення за позовом прокурора Нахімовського району в інтересах Севастопольської міської Ради до фізичної особи про визнання недійсним державного акта на право власності на земельну ділянку в районі парку “Учкуївка”.

 дивитися »»
 21.03.2012 15:49
Стрибнути, щоб знову линути в небо

Відповідно до плану бойової підготовки на базі морської авіаційної бригади Військово-Морських Сил ЗС України тривають збори з повітрянодесантної підготовки військовослужбовців десантно-штурмової роти та розвідувального взводу батальйону морської піхоти.

 дивитися »»
 20.03.2012 14:29
Бухта Ласпи

Бухта Ласпи – защищена от западных и северных ветров горою Куш-Кая (663 м), а от восточных-горным хребтом Каланых-Кая (625 м) и горой Ильи, или Атанаса (739 м). Этими исключительно благоприятными условиями объясняется то, что некоторые виды субтропической флоры здесь хорошо растут в диком виде.

 дивитися »»
 20.03.2012 14:27
Храм Двенадцати Апостолов в Балаклаве

Балаклава - место уникальное по красоте природы и богатству исторического прошлого. Город расположился у причудливой бухты, которая соединяется с морем узким проходом (в былые времена его перекрывали толстой цепью).С моря бухта почти не видна, ее скрывают высокие скалистые берега. Балаклава находится в глубокой котловине, ее дома взбегают вверх по скалистым террасам.

 дивитися »»
 20.03.2012 14:18
Благодійні внески в школах і закон

Останнім часом широкий суспільний резонанс викликало обговорення теми добровільності пожертвувань і батьківських внесків на так звані потреби класу або школи. Однак будь-яка благодійність регламентується законодавством. Яким є положення справ з точки зору Закону? Про це ми розмовляємо з прокурором міста Севастополя державним радником юстиції 3-го класу Віталієм Белоусом.

 дивитися »»
 20.03.2012 14:15
Пам'ять загиблих - священна

Щороку 18 березня біля Монумента турецьких солдатів, що полягли в Кримській війні 1853 — 1856 років, традиційно проходить урочистий мітинг. У цей день військові моряки України разом з представниками Посольства Туреччини в Україні та кримського Меджлісу зібрались вшанувати пам’ять загиблих безстрашних воїнів. До підніжжя монумента були покладені вінок та квіти.

 дивитися »»
 20.03.2012 14:13
Старшин навчали ,,, старшини

На плацу Навчального центру ВМС ЗС України пройшов випуск військовослужбовців контрактної служби, які закінчили спеціалізовані курси підготовки сержантів. Того дня двадцять військовослужбовців отримали відповідні свідоцтва.
Від імені командування Центру випускників привітав його начальник капітан 2 рангу Геннадій Гончар. Він, зокрема, побажав усім міцного здоров’я та успіхів у нелегкій ратній праці.

 дивитися »»
 16.03.2012 16:31
Обличчя і долі Севастопольців

Чудовий подарунок одержали кримчани — у сімферопольському видавництві “ТОВ “Фірма Салта” ЛТД” вийшов друком барвистий фотоальбом “Севастополь в лицях. ХХ століття”. Автори — Вадим Прокопенков і Світлана Желток — створили своєрідний літопис минулого сторіччя в житті Російської імперії, Радянського Союзу, України, використавши незвичайний історичний матеріал — фотографії із сімейних альбомів жителів Севастополя.

 дивитися »»
 16.03.2012 16:29
Пентагон підтримав місто герой

Звичайно, не зовсім Пентагон. Безпрецедентну акцію, а йдеться про те, що напередодні Дня захисника Вітчизни у Севастополі відкрилося стоматологічне відділення для лікування громадян з обмеженими фізичними можливостями, організував і профінансував уряд США за підтримки відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні.

 дивитися »»
 16.03.2012 16:26
В першу чергу евакуювали людей

Негода, що цього тижня накрила Кримський півострів, перевірила на практиці відомий вислів: народ і армія — єдині. Вчергове військові моряки прийшли на допомогу мешканцям Криму.Коли співробітники Міністерства України з надзвичайних ситуацій вже не встигали розгрібати снігові замети та евакуювати людей і автотранспорт, що потрапили в ці замети, керівництво Кримської автономії звернулося за допомогою до командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

 дивитися »»
 16.03.2012 16:24
П'ятсот годин на перепідготовку

В Україні триває проект з фахової перепідготовки військовослужбовців Збройних Сил. Севастополь є одним з лідерів реалізації проекту “Україна — Норвегія”, який виконується відповідно до умов, обговорених у спеціальному договорі між університетом міста Будьо (Королівство Норвегія) і Міжнародним фондом соціальної адаптації (Україна).

 дивитися »»
 15.03.2012 13:50
Балаклавская бухта

Балаклавская бухта – одна из севастопольских бухт, на которой расположен город Балаклава.Балаклавская бухта является последствием тектонического разлома. Вход в бухту расположен между мысами Георгия (он же Балаклавский, восточный берег) и мысом Курона (он же Западный, Батарейный). У входа в бухту на восточном берегу находится гора Крепостная (Кастрон) с руинами генуэской крепости Чембало. Бухта изогнутая, живописная, скрыта горами, незаметна со стороны моря. Постоянное спокойствие водыв бухте, как бы ни бушевала стихия в открытом море, связано с уникальной природной формой Балаклавской бухты - в виде английской буквы S. При этом бухта достаточно глубока, чтобы здесь, вплотную к берегу, размещались большие военные корабли

 дивитися »»
 15.03.2012 13:48
ТОК им. Мокроусова
(Учкуевка, СевастопольРасположениТуристско-оздоровительный комплекс (ТОК) им. А.В. Мокроусова расположен в зоне отдыха г.Севастополя (Северная сторона города-парковая зона Учкуевка). Комплекс разместился на территории площадью 11 ГаКлимат этого района достаточно мягкий, местность экологически чистая, воздух насыщен свежестью и ароматом близлежащих лавандовых полей и хвойных насаждений. Близость к городу Севастополю, открытое море, песчаный пляж создают привлекательную и приятную обстановку для отдыха.

 

 дивитися »»
 15.03.2012 13:44
Екіпаж Тернополя успішно склав курсове завдання

Відповідно до плану бойової підготовки на 2012 рік екіпаж протичовнового корвета “Тернопіль” відпрацював усі елементи першого курсового завданняСлід зазначити, що основними елементами цього курсового завдання, які відпрацьовувались екіпажем, були повсякденна та бойова організації, а також приготування корабля до бою та походу.

 дивитися »»
 15.03.2012 13:42
Комендатура просить вогню

У рамках року командира-лідера та фізичної підготовки і спорту військовослужбовці комендатури охорони та обслуговування командування ВМС ЗС України, якою командує майор Віталій Репік, відпрацювали другий етап плану бойової підготовки на 2012 рік “Злагодження відділень”.

 дивитися »»
 15.03.2012 13:11
Природоохоронна прокуратура Севастополя перевіряє причетність ветклінік до звалища трупів тварин

Природоохоронна прокуратура Севастополя розпочала перевірку причетності ветеринарних клінік Севастополя до утворення звалища трупів домашніх тварин під містомПро це повідомив помічник Севастопольського міжрайонного природоохоронного прокурора Артур Жуков.

 дивитися »»
 14.03.2012 16:30
Україна - Хорватія дружимо флотами

На запрошення командувача ВМС Республіки Хорватія контр-адмірала Анте Урлича делегація Військово-Морських Сил Збройних Сил України на чолі з командувачем адміралом Віктором Максимовим з офіційним візитом відвідала місто Спліт.Під час візиту обговорювались питання розвитку співробітництва у Чорноморсько-Середземноморському регіоні, участі у багатонаціональних навчаннях, досягнення оперативної взаємосумісності, військово-технічного співробітництва та підтримання дружніх відносин між флотами двох держав тощо.

 дивитися »»
 14.03.2012 16:28
Перший залік морського дисантника

На флоті триває здача першого курсового завдання (К-1). Тема контрольного заходу незмінна — перевірка організації корабля та приготування його до бою та походу. Не оминув цей захід і екіпаж великого десантного корабля “Костянтин Ольшанський”, командиром якого є капітан 2 рангу Віктор Марчишин.

 дивитися »»
 14.03.2012 16:25
Перший головний старшина

На виконання завдань, визначених Концепцією кадрової політики у Збройних Силах України, Генеральним штабом, у військах впроваджуються комплексні заходи щодо активізації створення професійного сержантського та старшинського складу. Зокрема, вперше в історії Військово-Морських Сил у листопаді 2011 року на нововведену посаду головного старшини ВМС ЗС України призначено старшого мічмана Сергія Рябцева, який розповів про перші кроки та службові турботи на абсолютно новій для нього посаді.

 дивитися »»
 13.03.2012 14:23
Любов до Шевченка -символ єднання націїї

День народження Тараса Григоровича Шевченка — це не просто чергова дата для української громади Севастополя, це ще й привід для об’єднання всіх, кому небайдужа Україна. Саме 9 березня, представники всіх верств населення нашого міста збираються біля пам’ятника Кобзарю, щоб вшанувати пам’ять найвидатнішої постаті України.

 дивитися »»
 13.03.2012 14:19
Шторм змиває конкурентів

У Криму за сприяння Ради міністрів автономії, Міністерства культури та мистецтв пройшов II Міжнародний конкурс дитячої та юнацької творчості “Кримський світ: сузір’я”.Його мета — пошук найталановитіших та найяскравіших виконавців з різних міст України та зарубіжжя — з Китайської Народної Республіки, Болгарії, Росії, Польщі та Туреччини; підтримка дитячої та юнацької творчості й виховання у молоді бережливого ставлення та любові до рідної землі.

 дивитися »»
 13.03.2012 14:13
Безплатної медецини не буває

Професіоналізм у медицині — це пошук, відвага, повна віддача і ризик в ім’я порятунку життя. Саме в такому ритмі колосальної відповідальності за умов тотального дефіциту коштів, медикаментів, нестачі кваліфікованих кадрів працюють медичні установи міста. Про те, як удається залишатися на плаву і що очікує на галузь у найближчому майбутньому, розповів начальник управління охорони здоров’я Севастопольської міської державної адміністрації Віктор Пологов.

 дивитися »»
 13.03.2012 14:07
Що найменшим сигналом про порушення прав дітей прокуратура реагує миттєво

Одним із показників добробуту і соціально-економічного благополуччя країни є турбота про майбутнє її підростаючого покоління.
Сьогодні в нашій державі здійснюються складні й масштабні економічні перетворення, йде процес перебудови держави. І тут дуже важливо, щоб проблеми дітей не відходили на другий план.

 дивитися »»
 13.03.2012 14:02
Домашній адвокат

“Чи є правомірними дії банку, який зобов’язує клієнта укласти відповідні договори страхування виключно зі страховими компаніями, перелік яких визначає сам банк?Віктор ЧЕРНЦОВ, м. Севастополь

 дивитися »»
 12.03.2012 15:04
Пещеры Ени-Сала

Сравнительно легкодоступны для посещения находящиеся в районе с. Перевальное небольшие пещеры Ени-Сала I и Ени-Сала II. Одна из них, Ени-Сала II, как и пещера Ени-Сала III, является ландшафтно-геологическим памятником местного значения. О наличии в Ени-Сале I обломков лепных сосудов VII-VI вв. до н. э. впервые, еще в 1959 г., сообщил известный советский археолог П. Н. Шульц. В 1961 г. во время археологических исследований в двух Енисальских пещерах были осуществлены раскопки. Они проводились как в глубине пещер, так и на площадках перед ними. В пещерах отмечено одинаковое чередование аналогичных культурных слоев.

 дивитися »»
 12.03.2012 15:03
Средневековое поселение и монастырь Качи-Кальон

Качи-Кальон (Крестовый корабль) расположен в Средней гряде крымских гор, которая сложена известняками нижнетретичных и меловых отложений. Камень легко поддается обработке, и можно даже киркой высечь искусственную пещеру в мощных обрывах гряды.

 дивитися »»
 12.03.2012 15:01
Монастырь Сурб Хач

Монастырь Сурб Хач (Святой Крест) находится в нескольких километрах от города Старый Крым. Слова гимна, вырезанные на белом камне вокруг купола, повествуют нам о дате основания монастыря: «Сей божественный храм славы на земле – рай древа жизни; он – подобие высокого неба и обиталище святой троицы. От рождения во плоти Христа в 1358 году…». Подумать только – 653 года пронеслись над Святым Крестом, как один день!

 дивитися »»
 12.03.2012 14:57
Жіноче обличчя флотського вишу

Міжнародне жіноче свято — добра нагода завітати до Академії ВМС імені П.С. Нахімова та ближче познайомити читачів “Флоту України” з чарівними жінками, що служать у цьому навчальному закладі.Заступник начальника Академії ВМС імені П.С. Нахімова з виховної роботи — начальник відділу з виховної роботи капітан 1 рангу Олександр Бобришев, розповідаючи про підлеглий військовий колектив, зазначив, що жінки проходять службу на посадах офіцерів, мічманів і військовослужбовців контрактної служби, а з цього року вперше за всі роки існування військово-морського коледжу старшинського складу до нього вступила жінка-військовослужбовець.

 дивитися »»
 12.03.2012 14:55
Навчання наближене до реалій сьогодення

В Академії ВМС імені П.С.Нахімова відбулася головна конференція з планування спільного українсько-російського навчання “Фарватер миру-2012”.Захід пройшов згідно з планом міжнародного військового співробітництва між міністерствами оборони України та Російської Федерації. Робочі групи сторін очолили заступник командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки — начальник управління бойової підготовки капітан 1 рангу Денис Березовський та начальник відділу підготовки корабельних сил управління бойової підготовки ЧФ РФ капітан 1 рангу Ігор Текунов.

 дивитися »»
 07.03.2012 16:33
Севастополь поскаржився Азарову на ЧФ РФ

Влада Севастополя направила до Кабінету міністрів інформацію про 30 причалів, які незаконно використовуються іноземним флотом. Про це заявив заступник голови Севастопольської міської адміністрації Володимир Арабаджи, повідомляє "ZN.UA" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

 дивитися »»
 05.03.2012 09:38
Севастопольським перевізникам "залізуть" в кишеню

У Севастополі до перевізників, які порушують трудове законодавство і приховують доходи, застосовуватимуться найжорсткіші штрафні санкції, заявив перший заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Сергій САВЕНКОВ.

 дивитися »»
 29.02.2012 16:10
Самым худшим показателем развития Севастополя остается инвестиционная привлекательность

Об этом заявил глава СГГА Владимир Яцуба на собрании по случаю открытия в нашем городе регионального представительства Национального Комитета Международной торговой палаты (ICC Ukrajne).

 дивитися »»
 29.02.2012 16:09
Севастополь один из первых городов в Украине по смертности из-за инфарктов миокарда

На прошедшей коллегии были подведены итоги в сфере здравоохранения СГГА и СЭС. По словам Виктора Пологова, заболевания людей за 2011 год остались на прежнем уровне. Главные вопросы, которые были обозначены - это проблема вакцинации детей. Также проблема заболевания севастопольцев туберкулезом совместно с ВИЧ-инфекцией и повышение смертности от инфарктов миокарда.

 дивитися »»
 29.02.2012 16:07
Налоговая милиция Севастополя изъяла поддельный импортный алкоголь стоимостью более 80 тысяч гривен

В ходе оперативных мероприятий сотрудниками управления налоговой милиции Севастополя изъята крупная партия поддельного импортного алкоголя (виски, джин, ликеры стоимостью от 1 до 3 тысяч грн за бутылку) на сумму более 80 тысяч гривен. Владельцы алкогольной продукции намеревались сбыть ее через розничную торговую сеть Севастополя.

 дивитися »»
 28.02.2012 18:09
По уровню соцэкономразвития в 2011 г. Севастополь на 3 месте в Украине

По результатам комплексной оценки социально-экономического развития за 2011 год Севастополь занял третье место среди регионов Украины после Киева и Киевской области, сообщил журналистам глава Севастопольской городской государственной администрации Владимир Яцуба.

 дивитися »»
 28.02.2012 18:08
В Севастополе горят автомобили

В Севастополе за минувшую неделю сгорело более 600 квадратных метров мусора, кустарника и травы на открытой территории, а также два автомобиля.

 дивитися »»
 28.02.2012 18:07
Севастополь — в числе лидеров по количеству рекламных щитов и всевозможных объявлений на душу населения

Госинспекция по защите прав потребителей в Севастополе провела "круглый стол" по вопросам размещения, содержания и оформления в нашем городе наружной рекламы.

 дивитися »»
 28.02.2012 18:04
Администрация Севастополя обвинила сельсоветы в сокрытии данных об аренде земли

Севастополь, Февраль 28 (Новый Регион, Елена Острякова) – В Севастополе отсутствует полная и достоверная информация относительно заключенных договоров аренды земельных участков и паев, а также выплаченных и подлежащих выплате сумм арендной платы.Об этом на совещании в севастопольской госадминистрации заявил начальник управления промышленности СГГА Олег Кужман.

 дивитися »»
 28.02.2012 18:03
Севастополь превращается в общежитие российского флота

Министерство обороны Российской Федерации намерено в Севастополе до 2013 года построить свыше 1,2 тыс. служебных квартир для своих моряков.

 дивитися »»
 27.02.2012 18:20
В Севастополе приговорили к 5 годам украинских ГАИшников, необоснованно задержавших российского морпеха

Севастополь, Февраль 25 (Новый Регион, Елена Острякова) – Гагаринский районный суд Севастополя приговорил к 5 годам лишения свободы инспектора ГАИ (капитана милиции) и инспектора ДПС (сержанта) за необоснованное задержание майора морской пехоты Черноморского флота РФ. Оба лишены званий и права служить в милиции.

 дивитися »»
 27.02.2012 18:18
Севастополь на третьем месте по социально-экономическому развитию

Севастополь занял третье место среди регионов Украины по итогам социально-экономического развития прошлого года.Об этом сообщил Владимир Яцуба, возвратившись из Столицы, где он брал участие в Совете регионов.

 дивитися »»
 27.02.2012 18:17
Севастопольский порт хочет развивать круизную индустрию

В целом Севастопольский порт имеет в своем арсенале ряд перспективных планов развития и увеличения портовых мощносте.Строительство контейнерного и паромного терминалов, проведение дноуглубительных работ, реализация инвестиционных проектов, закупка пассажирских катеров и новых буксиров - основные стратегические планы развития Севастопольского порта.

 дивитися »»
 27.02.2012 18:16
В Севастополе простаивает около 200 недостроев

Но новые объекты активно вводятся в эксплуатацию.В Севастополе насчитывается 197 объектов незаконченного строительства, из них 25 объектов относятся к государственной собственности, 95 относятся к коммунальной собственности и 75 находятся в частной собственности.

 дивитися »»
 24.02.2012 13:56
У Мелсика Севастополь

Приглашаем остановиться на время отдыха в частном гостевом доме в г. Севастополь «Дача Мелсика», которая находится на Северной стороне Севастополя, р-н Радиогорка. Расстояние до пляжа 5-10 мин пешком. Пляж считается самым чистым в городе Севастополь, оборудован шезлонгами, местами для курения. На территории пляжа есть кафе, клубы, спортивная площадка для любителей спорта, продажа пляжного инвентаря. А до центра города от дома 20 минут(10 минут до причала,10 минут на общественном катере). Номерной фонд гостиницы: 19 номеров со всеми необходимыми условиями для хорошего отдыха. Условия в номерах: душ с горячей водой круглосуточно , туалет, новая мебель, телевизор, холодильник, кондиционер. Есть двух комнатные номера и с отдельной кухней. В доме автономное отопление, центральное водоснабжение.

 дивитися »»
 24.02.2012 13:53
Пляж Учкуевка. Сдается посуточно коттедж с номерами у моря Севастополь

Пляж Учкуевка. Песчано-галечная коса. С мая сдается коттедж с 2-х и 4-х местными номерами. Все удобства в номере (душ, санузел, гор.вода круглосуточно) Есть кухня с необходимой посудой, можно готовить. Ухоженный сад с беседкой, гамаком и мангалом. Вышлю фото. До пляжа 5-7 минут пешком. Наталья.(звонить после 17.00 часов).

 дивитися »»
 24.02.2012 13:52
Посуточно двухкомнатная квартира в Севастополе рядом с пляжем Омега Севастополь

Сдается посуточно двухкомнатная квартира в Севастополе расположенная рядом с пляжем Омега(песок) и Парк Победы", недалеко дикий пляж "Адмиральский"-ОТКРЫТОЕ море, Аквапарк. . До пляжа Омега 7 минут. За домом охраняемая круглосуточная автостоянка, магазины, супермаркет, рестораны, бары, банки. Рядом отличный рынок. Удобная транспортная развязка, до центра города 10-15 минут.. В квартире современный ремонт 2011 года , новая сантехника, новая газовая плита, всегда холодная и горячая вода (бойлер), 2 телевизора (кабельное), сейф с кодовым замком, Интернет беспроводной, стиральная машинка автомат , холодильник, утюг,фен, постель (смена белья раз в неделю), посуда. 2х спальная кровать с ортопедическим матрацем Спальных мест 6.

 дивитися »»
 23.02.2012 13:28
Севастополець , допоможи дитині

На рахунку громадської організації “Севастопольські мами” чимало добрих і корисних справ. Цього разу організація вибрала шефство над маленькими пацієнтами дитячого відділення севастопольського тубдиспансеруПацієнти цього відділенїня — діти з дитячих будинків, інтернатів і притулків. За словами голови ГО “Севастопольські мами” ОлениПрокіної, без допомоги городян поправити здоров’я дітям-сиротам не вдасться. Для їхнього ефективного лікування потрібні ліки, вітамінізоване харчування — соки, фрукти, овочі. Дитячому відділенню не вистачає посуду, постільної білизни, миючих засобів.

 дивитися »»
 23.02.2012 13:04
Популярные объекты туризма и экскурсий Севастополя

Расположение Севастополя – в центре Черного моря – определило стратегический интерес к нему многих империй, включая Римскую, Византийскую, Оттоманскую, Британскую, Российскую.За город сражались, умирали, совершали подвиги многие, его дважды разрушали и восстанавливали, укрепляли и украшали.В течение всего года на экскурсии в Севастополь приезжают практически все жители и гости Крыма. А на летний и бархатный сезон – знатоки и ценители, для которых культовыми местами являются мыс Фиолент, мыс Айя, бухты Ласпи и Батилиман с необычной даже для Крыма нетронутой природой.

 дивитися »»
 23.02.2012 13:00
" Нахімка " За крок до ювелею

1 квітня 2012 року виповнюється 75 років від дня створення Чорноморського вищого військово-морського ордена Червоної Зірки училища імені П.С. Нахімова (ЧВВМУ). Сьогодні флотський виш носить назву — Академія Військово-Морських Сил імені П.С. Нахімова.На святкування ювілею запрошені випускники та викладачі цього військового закладу, командування флотів та керівники міста, представники ветеранських та громадських організацій, мешканці Севастополя.

 дивитися »»
 23.02.2012 12:56
Перший залік Морського десантника

На флоті триває здача першого курсового завдання (К-1). Тема контрольного заходу незмінна — перевірка організації корабля та приготування його до бою та походу. Не оминув цей захід і екіпаж великого десантного корабля “Костянтин Ольшанський”, командиром якого є капітан 2 рангу Віктор Марчишин.

 дивитися »»
 22.02.2012 15:39
Храм Двенадцати Апостолов в Балаклаве

Балаклава - место уникальное по красоте природы и богатству исторического прошлого. Город расположился у причудливой бухты, которая соединяется с морем узким проходом (в былые времена его перекрывали толстой цепью).
С моря бухта почти не видна, ее скрывают высокие скалистые берега.

 дивитися »»
 22.02.2012 15:37
Балаклавская бухта

Балаклавская бухта – одна из севастопольских бухт, на которой расположен город Балаклава.Балаклавская бухта является последствием тектонического разлома. Вход в бухту расположен между мысами Георгия (он же Балаклавский, восточный берег) и мысом Курона (он же Западный, Батарейный). У входа в бухту на восточном берегу находится гора Крепостная (Кастрон) с руинами генуэской крепости Чембало.

 дивитися »»
 22.02.2012 15:34
Гранд-отель «Аквамарин» 5*

«Аквамарин» - новый элитный отельный комплекс, расположенный в курортной зоне Севастополя на самом берегу моря, между бухтами Омега и Стрелецкая.Проживание и обслуживание в комплексе с апартаментами обеспечивается в соответствии с международной классификацией по четырехзвездночной категории. Курортный комплекс обладает мощной инфраструктурой, но самое главное, что делает «Аквамарин» настоящим шедевром – это крупнейший в Украине открытый аквапарк «Зурбаган», который является частью комплекса и дарит отдыхающим море позитива!

 дивитися »»
 22.02.2012 15:33
ТОК им. Мокроусова

Туристско-оздоровительный комплекс (ТОК) им. А.В. Мокроусова расположен в зоне отдыха г.Севастополя (Северная сторона города-парковая зона Учкуевка). Комплекс разместился на территории площадью 11 Га.
Климат этого района достаточно мягкий, местность экологически чистая, воздух насыщен свежестью и ароматом близлежащих лавандовых полей и хвойных насаждений. Близость к городу Севастополю, открытое море, песчаный пляж создают привлекательную и приятную обстановку для отдыха.

 дивитися »»
 21.02.2012 11:54
Мис Фіолент

Мис Фіолент - це незаймана природа, найчистіше повітря, прозора вода яшмові пляжу, тиша і спокій, квітучий мигдаль і нові враження. Скелястий берег є нагромадження сірих каменів чергуються з невеликими гальковими пляжами. Протягом більше 6 кілометрів уздовж берега моря височіють загострені скелі химерної форми, миси, що нагадують при деякому уяві сфінксів, левів, фантастичні чудовиська. Висота берега - десь від 50 до 200 метрів.

 дивитися »»
 21.02.2012 11:51
Заапрошуємо Вас відвідати Севастопіль

Протягом усього року на екскурсії до Севастополя приїжджають практично всі жителі і гості Криму. А на літній і оксамитовий сезон - знавці і цінителі, для яких культовими місцями є мис Фіолентю, мис Айя, бухти Ласпі і Батіліман з незвичайною навіть для Криму незайманою природою.

 дивитися »»
 21.02.2012 11:47
Військова дисципліна , від теорії до практики

В окремому полку зв’язку ВМС ЗС України, де командиром капітан 2 рангу Дмитро Кацай, з особовим складом було проведено загальні збори з питань щодо стану військової дисципліни, взаємовідносин у військовому колективі, збереження життя та здоров’я військовослужбовцівЦей захід пройшов у рамках проведення декади збереження життя та здоров’я у ВМС ЗС України.
.

 дивитися »»
 21.02.2012 11:45
Майстерність , мужність , честь

У головній базі Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбулися урочистості, присвячені 18-й річниці підйому Військово-морського прапора на корветі “Луцьк”, яким командує капітан 3 рангу Сергій Крилов.
За цей час корабель репрезентував національні Військово-Морські Сили та нашу державу в багатьох країнах світу, а також брав участь у важливих міжнародних навчаннях.

 дивитися »»
 21.02.2012 11:40
Палітра душі худижнока

в Севастопольському художньому музеї ім. М. Крошицького пройшла ювілейна виставка балаклавської художниці Тетяни Міхно. До експозиції під назвою «Палітра душі» увійшли її кращі роботи останніх років. Чільне місце у творчості майстрині належить кримському пейзажу. Чимало робіт присвячено її рідній БалаклавіВона народилася у 1952 році у містечку Олевськ, що на Житомирщині. З дитинства захоплювалася музикою, співом, малювала. Коли настав час визначатися з професією, любов до малювання переважила решту захоплень і Тетяна відбула до Одеси навчатися в художньому училищі імені М. Грекова. Після його закінчення працювала художником у рідному Олевську.

 дивитися »»
 21.02.2012 10:36
У Москві здивовані бажанням «їхнього» Севастополя «зрубати» побільше грошей з Росії

Влада Севастополя, висуваючи претензії до Чорноморського флоту РФ, хоче «зрубати більше грошей». Таку думку УНІАН висловив у ході міжнародного медіа-форуму «Четверта влада» голова Громадської ради при Міністерстві оборони РФ Ігор КОРОТЧЕНКО.

 дивитися »»
 17.02.2012 15:11
Їх знають у кожній військовій частині

Відправляючи своїх синів на військову службу, кожна мати, мабуть, хвилюється, не спить ночами. Це й не дивно, адже суспільство й зараз не покидають чутки про “дідівщину” та інші армійські негаразди. Так, поодинокі випадки нестатутних взаємовідносин мають місце, але більшість з чуток залишаються лише чутками. Про справжній стан справ взаємовідносин добре відомо Севастопольському комітету солдатських матерів, який уже більше п’яти років очолює Надія Савицька.
Caма ж громадська організація розпочала свою діяльність ще в 1990 році, до комітету може звернутися будь-яка жінка, там її підтримують та зрозуміють.

 дивитися »»
 17.02.2012 15:10
Храм Святого Митрофания Воронежского

На Корабельной стороне в Севастополе, неподалеку от Морского госпиталя расположен один из старых храмов города: храм святого Митрофания Воронежского. Вернее, осталась лишь колокольня, а само здание церкви было разрушено в последнюю войну.

 дивитися »»
 17.02.2012 15:07
Балаклавский Свято-Георгиевский монастырь

Мыс Фиолент поражает воображение своей особой красотой: строгие огромные скалы, синее море, то бушующее, яростное, то спокойное, как зеркало, и бескрайнее голубое небо. Дух захватывает от созерцания этого необыкновенного уголка дикой природы.

 дивитися »»
 17.02.2012 15:04
Инкерманский Свято-Климентовский монастырь

Инкерман - знаменитый пригород Севастополя, здесь добывают инкерманский камень - плотный белый известняк, который используют для облицовки зданий. Добывали этот камень с незапамятных времен, поэтому в скалах образовалось множество катакомбов и пещер. Именно здесь, в Монастырской и Загайтанской скалах, в средние века возник пещерный монастырь. Он хорошо виден со стороны трассы Севастополь-Симферополь.

 дивитися »»
 17.02.2012 15:01
Популярные объекты туризма и экскурсий Севастополя

Расположение Севастополя – в центре Черного моря – определило стратегический интерес к нему многих империй, включая Римскую, Византийскую, Оттоманскую, Британскую, Российскую.За город сражались, умирали, совершали подвиги многие, его дважды разрушали и восстанавливали, укрепляли и украшали.В течение всего года на экскурсии в Севастополь приезжают практически все жители и гости Крыма. А на летний и бархатный сезон – знатоки и ценители, для которых культовыми местами являются мыс Фиолент, мыс Айя, бухты Ласпи и Батилиман с необычной даже для Крыма нетронутой природой.

 дивитися »»
 16.02.2012 12:46
Обличчя і долі севастопольців

Чудовий подарунок одержали кримчани — у сімферопольському видавництві “ТОВ “Фірма Салта” ЛТД” вийшов друком барвистий фотоальбом “Севастополь в лицях. ХХ століття”. Автори — Вадим Прокопенков і Світлана Желток — створили своєрідний літопис минулого сторіччя в житті Російської імперії, Радянського Союзу, України, використавши незвичайний історичний матеріал — фотографії із сімейних альбомів жителів Севастополя.

 дивитися »»
 16.02.2012 12:43
На флоті чекають перших випусників військового коледжу

Тривають випускні іспити у 20 курсантів першого набору військового коледжу сержантського складу Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, які пройшли повний курс навчання терміном 2,5 року.
Напередодні цих іспитів рішенням членів Державної кваліфікаційної комісії всіх військовослужбовців допустили до підсумкової частини їхнього навчання. До речі, три випускники взяті на замітку екзаменаторами як претенденти на диплом із відзнакою.

 дивитися »»
 16.02.2012 12:39
Старшинами не народжуються - ними стають у ...виші

Минулий 2011 рік у Збройних Силах України, визначений за рішенням начальника Генерального штабу — головнокомандувача Збройних Сил України, окрім року технічної готовності Збройних Сил України і роком сержанта, на флоті пройшов з посиленою увагою до розвитку старшинської служби. Військово-морським коледжем старшинського складу як профілюючим закладом з виховання флотських старшин зроблено багато чого в цьому напрямку.

 дивитися »»
 16.02.2012 12:37
Своєчасно і в повному обсязі

Зазвичай у лютому, третьому місяці навчального року, український флот кидає всі свої сили на виконання першого курсового завдання — К-1. У цей період більшість екіпажів приводить до ладу матеріальну частину кораблів та активно готується до здачі цього курсового завдання. А екіпаж корабля управління “Славутич” вже виконав роботу з відпрацювання К-1 у повному обсязі.

 дивитися »»
 15.02.2012 15:52
Громадські організації допомагають відроджуват флот України

Військово-Морські Сили України почали відроджуватися не тільки на основі законів України з військових питань, відповідних указів Президента України, постанов Верховної Ради і уряду України, а й дякуючи всебічній морально-психологічній і матеріальній допомозі громадських організацій, які відстоювали позиції Української держави і діяли в Севастополі, Криму, на теренах України і поза її межами.

 дивитися »»
 15.02.2012 15:43
Телеглядачів знову розчарували

Якось я пропустив присвоєння звання “Найемоційніший ведучий у місті” журналісту Руслану Єрмакову. Принаймні, так про нього в новинах повідомив його рідний проросійський ресурс “Форпост”. А наміри ці були досить скромні — провінціали замахнулись на славу передачі “Прожекторперісхілтон”. Як це могло відбутись без багатолітнього досвіду шоуменів, було незрозуміло.

 дивитися »»
 15.02.2012 15:40
" Хейтспіч " як аргумент

Однією з характерних рис севастопольських телеканалів є те, що вони систематично і вперто нам нагадують, що поряд з нами є люди, які все ще живуть в чорно-білому світі, де є купа ворогів, які обступили з усіх боків. Звичайно, це ознака демократії, але систематичність цих нагадувань свідчить про пропагандистську, а не журналістську роботу. Причому вістря цієї пропаганди спрямоване проти нашої української держави.

 дивитися »»
 15.02.2012 15:36
В Севастополе детский лагерь перестроят под украинское село

Детский летний лагерь «Нахимовец», расположенный в селе Орловка под Севастополем, будет в новом сезоне перестроен под украинское село.

 дивитися »»
 14.02.2012 12:40
Домашній адвокад

“Чи є доказом у цивільній справі пояснення позивача, який не був допитаний як свідок?Дмитро ПРОШИН, м. СевастополЗгідно з ч. 2 ст. 57 Цивільного процесуального кодексу (ЦПК) України доказом у справі є пояснення сторін, третіх осіб, їхніх представників, допитаних як свідків.

 дивитися »»
 14.02.2012 12:36
До військової лазні

У Криму під час різкого зниження температури повітря військові неодноразово приходили на допомогу цивільному населеннюТак, до Гвардійської Севастопольсько-Феодосійської зенітної ракетної частини Повітряних Сил ЗС України, де командиром полковник Віталій Павлюченко, по допомогу звернулися представники підшефного Феодосійського республіканського дитячого будинку. Адже 50 дітей у віці від 5 до 18 років через водогін, що замерз, опинилися без води.

 дивитися »»
 14.02.2012 12:32
Коли я побачив у морі людину , про мороз і себе не думав

Так коротко висловився про свій, на наш погляд, героїчний вчинок старший планшетист вузла зв’язку окремого радіотехнічного батальйону 164-ї радіотехнічної бригади ПВК “Центр”, що розташований у Маріуполі на Донеччині, солдат військової служби за контрактом Роман Бондаренко. І дарма кажуть, що такі випадки бувають тільки у кінофільмах.

 дивитися »»
 14.02.2012 12:30
Випоробування торпедни апаратом

На базі навчально-тренувального комплексу кафедри живучості корабля, водолазних і суднопідйомних робіт Академії ВМС імені П.С. Нахімова особовий склад підводного човна “Запоріжжя” відпрацював програму легководолазної підготовки.

 дивитися »»
 10.02.2012 14:27
Ветеранам є з ким подіоитися життєвою мудрістю

У Севастополі в Матроському клубі відбувся вечір “Зустріч поколінь”. Цей захід, присвячений Дню захисника Вітчизни, проходить уже водинадцятеУ ньому взяли участь представники міської влади, ветеранських організацій, школярі, ліцеїсти та студенти. Традиційно естафета з організації зустрічі передається від вишу — до вишу. Цього разу її прийняла Академія Військово-Морських Сил імені П. С. Нахімова. Напередодні зустрічі курсанти академії відвідали ветеранів, поспілкувалися з ними, подивилися їхні фотоальбоми, послухали фронтові спогади, з яких дізналися багато цікавого про історію Великої Вітчизняної війни.

 дивитися »»
 10.02.2012 14:23
Два погляди на одну проблему

2 лютого в Севастопольському медіа-центрі «IPC Севастополь» пройшла прес-конференція з приводу так званих «поборів» у школах та дитячих закладах міста. Дві громадські організації «Севастопольські мами» та «Громадянська позиція» намагалися привернути увагу ЗМІ до проблеми, про яку всі давно знають, але замовчують.

 дивитися »»
 10.02.2012 14:19
Його шанує український Крим

Заслужений журналіст України, кандидат історичних наук, доцент, лауреат багатьох загальнонаціональних та регіональних конкурсів журналістської майстерності Іван Левченко є помітною зіркою на севастопольському українському небі. З 1 липня 1997 року до 18 жовтня 2004 року він працював генеральним директором Севастопольської регіональної державної телерадіокомпанії і впродовж 2000-2004 років був автором щотижневої культурологічної радіопрограми «Струни серця», котра знайомила севастопольського слухача з творчістю класиків та сучасних представників української літератури.

 дивитися »»
 10.02.2012 10:41
Родителей школьников Севастополя опросят о поборах в школах

В Севастополе общественные организации «Севастопольские мамы» и «Гражданская позиция Севастополя» планируют провести опрос родителей учеников общеобразовательных школ по вопросу денежных поборов в школах.

 дивитися »»
 09.02.2012 15:25
Коли теорія підкріплюється практикою

Як відомо, в Академії Військово-Морських Сил імені П.С. Нахімова навчаються не лише майбутні офіцери, у флотському виші вже не один рік готують фахівців для цивільного флоту. Традиційно після шести місяців навчання першокурсники проходять двомісячну практику безпосередньо на суднах. Не став виключенням із правила і цей рік. Під керівництвом досвідчених викладачів студенти детально ознайомилися з обраною професією.

 дивитися »»
 09.02.2012 15:23
Завдання виконано на високому професійному рівні

Військовослужбовці 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації виконали чергову льотну зміну. Було здійснено 10 вильотів винищувачів МІГ-29 та МІГ-29 УБ. Більша частина польотів здійснювалась вночіЯк пояснив командир 114-ї бригади тактичної авіації полковник Сергій Голубцов, головною метою цих польотів було відновлення навичок пілотів саме під час польоту вночі. Також авіатори відпрацювали зліт та посадку парами винищувачів, пошук, перехоплення і знищення порушників повітряного простору України.

 дивитися »»
 
1234567891011121314/ 1516171819202122
 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info