Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 04.09.2014 14:31
Росія знищує Севастополь

Росія свідомо руйнує, розкладає і нищить Севастополь – хіба може таке бути?! Та ні, не повинно! Коли жителі грецького за походженням і українського за юрисдикцією міста напрошувалися в Росію, і вона поблажливо їх прийняла, то «поверненці» напевно ж гадали: тепер «обретенная родина» не знатиме, де їх посадити, здмухуватиме з них порошинки і відганятиме москітів страусовим опахалом. А Росія  стала прицільно атакувати Севастополь по найболючішому місцю – його іміджеві  міста російської слави, гордості Чорноморського флоту, форпосту оборонної могутності Росії і т.д. Зяючі дірки  в цьому виплеканому самими севастопольцями образі проламують не вояки, політики чи ідеологи, а… художники та архітектори з РФ.

Серед проектів «преобразования» Севастополя, з якими вони буром перлися в місто – двоповерхова набережна, концертний майданчик зі світловим шоу на Братському кладовищі, 40-гектарний крематорій поблизу житлових будинків у мікрорайоні Дергачі. Активність авторів цих проектів нібито вдалося (чи надовго) придушити, але замість них виринули інші пропозиції: вигнати на березі моря в парку Перемоги 30-поверхові офіси, готелі та житлові будинки і назвати все це Ленінградським кварталом (проектанти із Санкт-Петербурга).

Дзеркало громадської думки Севастополя портал ForPost подав усього кілька голосів за цю ідею (і то з умовою реалізувати її десь на пустирях за містом). Абсолютна ж більшість коментаторів рішуче проти. Аргументи: у Севастополі можливі катастрофічні землетруси, уціліють споруди не вище 3-х поверхів і в Росії немає антисейсмічних будівельних технологій на зразок японських; висоткам не вистачатиме води з Чорноріченського водосховища, її і зараз бракує навіть для низьких поверхів; у проекті не передбачено нових комунікацій, а існуючі не справляться з водовідведенням і «все дерьмо в море». До слова, і сьогодні на Північній стороні в Севастополі один з пляжів народ іменує Г…нянкою, бо там у море вільно шурують каналізаційні стоки. Також городяни наводять приклади, що вже існуючі  високі «подковы», «утюги» и «унитазы» стоять незаселеними і лише псують краєвид. І це таки правда, бо вся чарівність Севастополя криється в його терасній забудові та природних амфітеатрах, ніякі «бруски» з рівнинного Санкт-Петербурга сюди не вписуються.

Протести нагадують писк миші, що опинилася в зубах кота. Відчайдушність цих  звуків стократ посилюється тим, що миша сама стрибнула в пащу мурла. І перш ніж у його стравоході зникне її заслинений кінчик хвоста, ми ще встигнемо послухати цей розпачливий вереск: «Какой ужас, когда власть и деньги в руках необразованных людей!»; «Еноты-полоскуны, отмывающие свои грязные деньги на уродовании и попрании всего, на что упадет их циничный глаз»; «Архитектурная мразь решила порезвиться вместе с нашим неким зверьем из элитного зоопарка синеголубых кровей»; «Пора бить в набат и объявлять 4 оборону Севастополя как оборону от дураков»; «России мало мегаполисов или много Севастополей?»; «Схарчат нас олигархи московские и не только»…


Акула

 


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info