Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 28.07.2014 17:07
Мілітаризація Севастополя зруйнує його економіку − політолог

Крим − це все-таки рекреаційна зона, це курорт, і подальша мілітаризація Севастополя призведе до остаточного краху його економічного комплексу, заявив в ефірі радіостанції Голос Столиці політолог Володимир Цибулько.

У Севастополі хочуть обмежити в'їзд у місто. У чорний список потрапляють іноземці, особи без певного місця проживання і громадяни Росії, які мали проблеми з законом. З таким зверненням до вищого керівництва Росії виступили Законодавчі збори Севастополя. За словами лідера фракції Комуністичної партії Російської Федерації Василя Пархоменка, це питання безпеки не тільки Севастополя, а й усього Криму. Цю ініціативу радіостанція Голос Столиці обговорила з політичним експертом Володимиром Цибулько.

За словами лідера Комуністичної партії Росії Василя Пархоменка, в'їзд в Севастополь має бути тільки, як кажуть, для своїх. Як ви вважаєте, з чим пов'язано таке рішення?

−Я думаю, що комуністи Севастополя перейнялися ініціативами Рамзана Кадирова про введення санкцій проти Обами, про закриття рахунків на території Чечні. Більш комічної лінії поведінки, ніж ту, яку надумали для себе комуністи, важко було придумати.

Чи можна сказати, що Севастополь стає таким самим закритим містом, як и за радянських часів?

− Вся комедія полягає в тому, що сучасні озброєння не передбачають формування таких армад, якою був Чорноморський флот Радянського Союзу. Я хочу нагадати, що серед самих моряків цей флот називався ЧФ – «чи флот, чи не флот». Тобто будучи замкненим в чорноморському просторі в разі якогось загострення цей флот просто не міг би потрапити в зону бойових дій не тільки в Середземномор’ї, а і далі. Це все пов’язане швидше з усталеними стереотипами і вони вигадують всілякі трюки на зразок подібних ініціатив.

Хочуть обмежити в'їзд для осіб без певного місця проживання та громадян Росії, що мали проблеми з законом, а також для іноземців. Виходить, що для українців в'їзд так само закритий? Але ж українці поки що мають там, наприклад, нерухомість.

− Вважати цю заяву серйозною трохи сумнівно. Але я хочу нагадати, що весь Крим – це все-таки рекреаційна зона, це курорт і подальша мілітаризація Севастополя призведе до остаточного краху його економічного комплексу. Я думаю, що подібні ініціативи дуже швидко розвернуть населення не тільки Севастополя, але і всього Криму у бік України, як більш раціональної структури і більш дбайливої за своїх громадян.

Лідер фракції Комуністичної партії Російської Федерації Василь Пархоменко вважає, що обмежений в'їзд до Севастополя допоможе знизити і екологічне навантаження на регіон і рівень злочинності.

Раніше політичний експерт Ярослав Макітра заявив в ефірі радіостанції Голос Столиці, що українське керівництво не має чіткої стратегії щодо відносин з Кримським півостровом.


Голос Столиці

 


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info