Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 30.05.2014 11:07
У Севастополі у вересні пройдуть вибори

У Севастополі 14 вересня 2014 пройдуть вибори по округах і в Законодавчі збори міста . Відповідне рішення було прийнято Законодавчими зборами Севастополя в першому читанні на черговій сесії, повідомляє УНН з посиланням на Кримінформ.
 

У повідомленні наголошується, що були розглянуті законопроекти: " Про структуру і найменуванні органів місцевого самоврядування в місті Севастополі, чисельності, терміни повноважень і дати проведення виборів депутатів представницьких органів внутрішньоміських муніципальних утворень першого скликання в місті Севастополі", "Про встановлення муніципальних кордонів і статус муніципальних утворень в місті Севастополі", "Про вибори депутатів представницьких органів внутрішньоміських муніципальних утворень міста Севастополя".
Крім того, було прийнято рішення , що в місті буде 5 районів і 10 округів.

"Севастополь підрозділяється на п'ять адміністративних районів : Балаклавський, Гагарінський, Ленінський, Нахімовський і Північний. В адміністративних межах так само 10 муніципальних округів: Гагарінський, Ленінський, Нахімовський, Качинський, Андріївський, Верхньосадовський, місто Інкерман, Тернівський, Балаклавський і Орлинівський", - сказав заступник губернатора Севастополя Олександр Свечников.
 
Нагадаємо, президент РФ В.Путін підписав Федеральний конституційний закон “Про внесення змін до Федерального конституційного закону “Про прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим та утворення в складі Російської Федерації нових суб’єктів — Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя”,
 
Довідка УНН: Федеральним конституційним законом встановлюється, що вибори до Державної Ради Республіки Крим — парламент Республіки Крим і Законодавчі Збори міста Севастополя проводяться у другу неділю вересня 2014 року.


UNN

 


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info