Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 28.03.2014 12:30
Севастопольці поки що переплачують в рублевих цінах - ЗМІ

 

27 березня на прес-конференції голова громадської організації «Союз споживачів Севастополя» Володимир Васін закликав міську владу врегулювати питання ціноутворення в місті.
 
За словами Володимира Васіна, члени його організації провели моніторинг цін на торгових точках, де вже з’явилися цінники в рублях, і дійшли висновку, що курс російської валюти в комерційній сфері коливається в межах 3,8 – 4,5 рубля за одну гривню.

 
За словами голови громадської організації, за роз’ясненнями він звернувся у валютний відділ акціонерного товариства «Ощадбанк», де йому пояснили, що, виходячи із сьогоднішнього курсу гривні, справедливим був би перерахунок 3,4 рубля за одну гривню. При цьому громадський працівник звернув увагу на те, що зафіксувати такий курс в компетенції міської влади, а поки вони цього не зробили, – підприємцям не залишається нічого іншого, як «ліпити його з ліхтаря», а недобросовісним з них це дає ще й змогу «нажитися».
 
«Здаючи в комерційний пункт обміну тисячі гривень, він (споживач – ред.) отримає всього три тисячі триста рублів, а в магазині за товар вартістю в тисячу гривень він повинен буде заплатити три тисячі вісімсот рублів. Тобто заплатити зверху ще п’ятсот рублів», – навів він приклад нинішнього стану справ в торгівлі.
 
Володимир Васін звернувся до влади міста з проханням врегулювати питання ціноутворення на перехідний період для того, щоб зробити його максимально безболісними і прозорим для простих людей. А підприємців громадський працівник попросив не наживатися на пенсіонерах і незаможних, яким і так буде складно, поки вони не почнуть отримувати «російські пенсії та зарплати».
 
Нагадаємо, 25 березня на позачерговій сесії Законодавчих зборів Севастополя було встановлено фіксований курс гривні для бюджетної сфери на перехідний період, який склав 3,8 рубля за одну гривню.
Finance.ua

 

 


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info