Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 06.03.2014 15:19
У Севастополі побили знімальну групу 5-го каналу

Проросійські активісти перешкоджали знімальним групам ще чотирьох українських телеканалів.

 
Сьогодні, 6 березня, у Севастополі біля командування військо-морських сил України невідомі побили знімальну групу 5-го каналу. Про це повідомляє сайт 5 каналу.
 
Подробиці повідомила телефоном кореспондентка 5-го каналу Ірина Герасимова.
 
«П'ять українських телеканалів, які прилетіли вранці в Севастополь з Києва, намагалися поспілкуватися з військовими. Однак штаб заблокований місцевими мешканцями. Коли ми підійшли, їх було близько півсотні. Спочатку ми з ними спілкувалися, вони розповідали, що не хочуть від'єднуватися від Росії. Вони тут - російський народ. Вони не хочуть бути з Києвом і незаконною владою. Після того, як два оператори підійшли ближче до воріт військової частини, розпочалася атака і штовханина з боку місцевих мешканців. Потім почався крик: "Давайте бити 5 канал". Власне нашого оператора вдарили. Втім ми встигли звідти відійти. Разом з нами була решта журналістів, але натовп був уже заведений, і почалася суцільна штовханина. Зрештою, знайшлося кілька людей з холодними головами і розборонили всю цю сутичку», - розповіла Ірина Герасимова.
Нагадаємо, новий уряд Криму, очолюваний нелегітимним прем'єр-міністром Сергієм Аксьоновим, обмежує професійні права журналістів низки українських ЗМІ.
 
Як повідомляла «Телекритика», за останні кілька днів Інститут масової інформації (ІМІ) зафіксував у Криму 20 випадків перешкоджання журналістській діяльності, DDoS-атак на місцеві сайти, залякування операторів місцевих телеканалів з боку озброєних чоловіків у масках.
 
Міжнародний Комітет захисту журналістів (CPJ) висловив свою стурбованість перешкоджанням журналістській діяльності у Криму.
 
Національна спілка журналістів України (НСЖУ) та Незалежна медіапрофспілка України (НМПУ) занепокоєні подіями в Криму та умовами, в яких зараз працюють представники ЗМІ.Теле Критика


 


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info