Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 03.03.2014 12:57
В Севастополе при попытке захвата российскими вояками склада с оружием пострадал украинский офицер

Склад отстояли - и даже пустили россиян охранять его вместе с украинцами…
 
Об этом сообщает Управление прессы и информации Минобороны Украины:
 

«Офіцери Севастопольської бригади тактичної авіації постраждали від вибухів світло-шумових гранат, але не допустили захоплення невідомими складу зі зброєю та боєприпасами
 
2 березня, після проведення переговорів з невідомими особами у формі одягу ЗС Росії, які вже кілька днів блокують Севастопольську бригаду тактичної авіації, командир української авіаційної частини, після попередження про можливе захоплення, прийняв рішення залишитися на варті разом із заступником начальника штабу бригади.
 
Озброївшись автоматами, офіцери змінили чергову зміну варти з числа військовослужбовців військової служби за контрактом, які охороняли склад зі зброєю та боєприпасами.
 
Близько 19.15 того ж дня українські офіцери помітили пересування невідомих у напрямку складів. Для попередження нападу на військовий об’єкт, у суворій відповідності до вимог статутів Збройних Сил України, командир бригади та заступник начальника штабу попередили нападників голосом і зробили попереджувальні постріли угору. Водночас поруч з ними розірвалися дві світло-шумові гранати.
 
В результаті заступник начальника штабу бригади отримав контузію і втратив свідомість. Офіцера було негайно доставлено до медичного пункту, на даний час його стан медики характеризують як задовільний.
 
Після інциденту командир Севастопольської авіабригади провів особисту бесіду з невідомими особами у формі одягу ЗС Росії, які блокують військову частину.
 
– Ці люди після прибуття до нашої частини оголосили про свої наміри захищати її від можливих протиправних дій. Для цього вони повністю заблокували територію бригади. У той же час, незаконні дії по відношенню до підлеглого мені особового складу відбуваються регулярно, – зазначив український офіцер.
 
На даний час склад з озброєнням авіабригади опечатаний печаткою військової частини та перебуває під контролем українських і російських військовослужбовців.
 
Сьогодні зранку, 3 березня, на території бригади відбувся ритуал підняття Державного прапора України.
 
Під час загального шикування особовий склад підтвердив вірність Присязі та готовність виконувати поставлені завдання».ОБКОМ

 


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info