Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 26.02.2014 16:10
Севастопольці вирішили самі фінансувати "Беркут"

У Севастополі противники Майдану та їхній лідер Олексій Чалий заявляють, що готові і далі платити місцевому Беркуту. Про це заявив Чалий після прибуття в держадміністрацію.

Раніше кримські прихильники ідеї приєднання до Росії на стихійному мітингу проголосили Чалого "народним мером". Виступаючи перед будівлею адміністрації, Чалий заявив, що Севастополь не підкоряється наказу № 144 від 25 лютого 2014 року "Про ліквідацію спеціальних підрозділів міліції цивільної безпеки "Беркут" нового в.о. міністра МВС Арсена Авакова. Чалий заявив, що севастопольський Беркут залишається у складі міської міліції і буде отримувати зарплату, пише Севастопольська газета.

Крім того, Чалий повідомив, що всі блокпости на в'їзді в місто працюють, будь-яких посланців Києва будуть пропускати в Севастополь тільки за погодженням з виконкомом. Сьогодні очікується, що в Севастополь з візитом прибуде депутат держдуми РФ, радник президента Росії Олексій Журавльов. Разом з тим, видання "События Крыма" пише, що в "Крим стягуються російські війська".

Зокрема, як зазначає видання, ескадра Чорноморського флоту РФ, яка повернулася 25 лютого із Сочі, привезла 11 тисяч бійців десанту з озброєнням. "У той же час , як повідомляють джерела, 23-24 лютого на військовому аеродромі в селищі Гвардійському (Сімферопольський район) приземлилися кілька літаків ТУ-154 з військовослужбовцями ЧФ РФ . Неофіційне пояснення - "до Криму повернулися десантники після виконання завдання в Сочі", - повідомляє видання. Як повідомлялося, в середу в Севастополі проходять два мітинги: з одного боку кримські татари і учасники місцевого Євромайдану, з іншого - прихильники ідеї приєднання Криму до Росії.ФАКТИ


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info