Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 16.01.2014 15:03
Помер Микола Кіндратович Борисюк - почесний громадянин міста Бердичева

В середу перестало битись серце відомого Бердичівлянина, справжнього Ветерана Великої Вітчизняної війни, Вчителя і Директора, Журналіста і Редактора, Командира і Комуніста.
 

5 січня він вперше за останні роки не був на мітингу, присвяченому визволенню Бердичева, хоча до цього не пропускав жодного Дня Перемоги, адже він доклав до цієї перемоги свою вагому дещицю.
 
Народився Микола Борисюк в селі Скраглівка 19 серпня 1919 року. Після закінчення сільської школи та Бердичівського педагогічного технікум недовго працював вчителем, а з 1939 року став танкістом Червоній Армії. Фронтами Великої Вітчизняної пройшов із 1941 по 1945 рік та залишив своє прізвище на стіні Рейхстагу.
 
Після війни закінчив Бердичіський вчительський інститут, працював за фахом в Скраглівці, редактором районної та армійської газет, в райкомі і міськкомі партії, а згодом протягом 20 років – директором та вчителем 17-ї школи Бердичева.
 
Саме тут я вперше познайомився з Миколою Кіндратовичем і назавжди запам’ятав його уроки історії, його розповіді про страшну війну, його настанови молодому поколінню жити і творити. Тисячі випускників школи завжди пам’ятатимуть його, як він знав і розумів кожного учня сімнадцятої…
 
До останніх днів свого життя Микола Борисюк вів активну громадську діяльність, виступав перед учнями, студентами, вчителями, лікарями, депутатами, був у центрі справ ветеранських організацій як міста, так і району, постійним дописувачем місцевої преси, в тому числі і нашої газети, почесним громадянином міста Бердичева.
 
Світлу пам’ять про шанованого земляка назавжди збережуть його діти та онуки, його учні і послідовники та всі всі бердичівляни.
 
Олександр Доманський, від імені випускників 17-ї школи, журналістів міста та району та всіх жителів Бердичівського краю.


РІО Бердичів


 

 


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info