Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 02.12.2013 17:56
Севастопольський депутат попросив Путіна ввести війська в Україну

Депутат міської ради Севастополя Сергій Смольянінов попросив президента Російської Федерації Володимира Путіна ввести війська в Україну.
Звернення з таким закликом було розміщено на сайті соціальної мережі "Севастопольське віче" 1 грудня, але вже наступного ранку заблоковане, повідомляє "Севастопольська газета".
Мешканців міста закликали збирати підписи під посланням Смольянінова президенту Росії, у якому мовилося:
"...просимо надати військову й іншу допомогу братньому народу, Уряду й Президенту України для захисту суверенітету країни, російського населення Криму й інших регіонів України. Просимо узгодити з Урядом України введення на територію країни збройних сил Російської федерації, для захисту від армії США і їх НАТО-вських агресорів".
Текст заяви ініціатори розіслали уЗМІ, запросивши журналістів 2 грудня на прес-конференцію. Але до середини дня захід скасували, а звернення на сайті заблокували, щоб "не дестабілізувати ситуацію в Севастополі й не давати приводів для провокацій".
Водночас на сайті "Севастопольське віче" з'явилося звернення такого собі Артура Краснова до Володимира Яцуби, у якому він підтримав ініціативу Смольянінова.
"Багато городян із величезною тривогою спостерігають за тим, що відбувається в Києві й інших містах України, коли на наших очах західні спецслужби реалізують сценарій чергової революції за технологіями, обкатаними у Лівії, Єгипті, Тунісі, Сирії, Бахрейні, Ємені й інших країнах", - ідеться у зверненні.
"Звернення депутата Смольянінова до президента Путіна жодним чином не дестабілізує політичну ситуацію в нашому місті й країні, а лише демонструє віру нашого народу в допомогу й підтримку братнього російського народу в захисті нашої країни від підступів натовських окупантів і загарбників", - заявив Краснов.
На його думку, "міська рада, яка займає вичікувальну позицію і не має власної думки щодо ДЕРЖАВНОГО ПЕРЕВОРОТУ, що відбувається в країні, викликає сором у великої частини городян (Севастополя)", а позиція Смольянінова "дозволяє пишатися хоча б не великою частиною депутатського корпусу й сподіватися, що ці люди зможуть відстояти наше місто в боротьбі за свободу й незалежність".
Українська правда


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info