Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 01.10.2013 14:45
У Севастополі директор гімназії заборонив учням писати есе "Я - європеєць"

Директор Пушкінській гімназії в Севастополі Віктор Оганесян виступив з різкою критикою конкурсу "Я - європеєць".

"Питання підписання Україною угоди з Євросоюзом дискутується у суспільстві, можливо, батьки багатьох учнів не підтримують цю ідею. Ми змусимо дітей або вступати в конфлікт у сім'ї, або писати те, що їм буде продиктовано, або брехати ... Дитина повинна долучатися в школі до загальнолюдських цінностей, а не розмірковувати про поточний політичний момент. Хто нам, дорослим, дав право робити дітей заручниками наших політичних ігор?», - сказав Віктор Оганесян в інтерв'ю журналістам Нового регіону.

На його думку, проведення подібних конкурсів суперечить юридичним нормам функціонування українських шкіл, оскільки творів на таку тему немає ні в програмі з української мови, ні в програмі з російської мови: "Ніхто не має права змінювати програму протягом навчального року: ні Міністерство освіти, ні, тим паче, міськвно".

"Наша школа працюватиме за затвердженою програмою. Ніяких замовних творів наші діти писати не будуть" , -наголосив директор гімназії.

Конкурс есе проводиться спільно Українським державним центром позашкільної освіти та посольством Литовської республіки. Однією з його цілей є "підвищення значущості ідеї єдності і дружби України та Литовської республіки". Наказ провести у всіх школах міста регіональний етап конкурсу есе "Я - європеєць" видала начальник управління освіти Севастопольської держадміністрації Ірина Заєць.

Організацію конкурсу будуть забезпечувати методисти Інституту післядипломної освіти Севастопольського міського гуманітарного університету. Вони зобов'язані донести зміст наказу до директорів шкіл, а ті - сприяти організації конкурсу.

Оганесян відомий тим, що в роки президентства Віктора Ющенка публічно виступив проти нав'язування в школах трактування голоду 1932-33 років як геноциду українського народу. Тоді незабаром проти директора гімназії було порушено кримінальну справу за відмову прийняти дитину на навчання. У 2010 році кримінальну справу було закрито за рішенням суду.
 

День


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info