Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 08.07.2013 14:15
"Опора" зафіксувала у Севастополі "рекордну" неявку виборців

Позачергові вибори на 224 окрузі в Севастополі відбулися зі значним зниженням активності виборців у порівнянні із відповідними показниками 2012 року.

Про це свідчать результати моніторингу громадська мережа "Опора", який здійснили громадські спостерігачі на виборчих дільницях округу.

Якщо у жовтні 2012 року бюлетені отримали 50,8% виборців округу (77,7 тисяч осіб), то у липні 2013 року цей показник знизився до 23,89% (36,4 тисяч осіб).

За даними активістів "Опори", перебіг голосування, підрахунок голосів на дільницях та прийом в окружних виборчих комісіях (ОВК) документації в цілому відповідали положенням чинного законодавства.

Як повідомляється у заяві, "політичним партіям та кандидатам вдалося утриматися від деструктивних протистоянь в день голосування".

Загалом зазначалося, що ОВК на належному рівні організувала прийом документації від дільничних виборчих комісій.

Також активістами були зафіксовані непоодинокі факти неналежного інформування виборців про кандидатів в день голосування та розміщення інформаційних плакатів про суб’єктів виборчого процесу в неналежний спосіб.

Були встановлені спроби видати бюлетені громадянам, які не змогли пред’явити належних документів. Крім того, було зафіксовано вкидання членом комісії 2 бюлетенів у скриньку для голосування.

Члени дільничних комісій протягом дня голосування масово фіксували у документах невстановленого ЦВК зразка дані про громадян, які ще не прибули на виборчу дільницю.

"Опора" подала рекомендації Верховній Раді та Держслужбі з надзвичайних ситуацій, в яких зазначалося, зокрема, посилити законодавчі гарантії діяльності журналістів та громадських організацій в умовах виборчого процесу, врегулювати присутність народних депутатів у приміщенні для голосування та на засіданнях виборчих комісій, тощо.

Як відомо, 7 липня на 224 окрузі в Севастополі відбулися проміжні вибори народного депутата на місце Павла Лебедєва, який став міністром оборони.

За мандат боролися 11 кандидатів - зокрема, президент групи компаній "Смарт-холдинг" (Київ) Вадим Новинський, який зареєстрований як самовисуванець, єдиний кандидат від опозиції, висунутий партією "Удар" - Дмитро Білоцерківець та висуванець Компартії Василь Пархоменко.

Українська правда
 


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info