Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 08.07.2013 00:56
"Опора" не має права реєструвати спостерігачів у Севастополі - ЦВК

Центрвиборчком не надавав права громадянській мережі "Опора" реєструвати спостерігачів на виборах в окрузі № 224 у Севастополі.

Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" член ЦВК Олександр Чупахін.

"Сьогодні в ЦВК здивовані повідомленнями в пресі про те, що представники "Опори" ведуть спостереження за ходом голосування в окрузі № 224, а також про те, що в деяких випадках її нібито "спостерігачі" втручаються в роботу дільничних виборчих комісій. Підкреслюю - ніяких спостерігачів від "Опори" на цих виборах бути не може!", - зазначив він.

За його словами, "Опора" не зверталася до ЦВК за дозволом реєструвати власних спостерігачів на виборах, і окружна виборча комісія таких спостерігачів не реєструвала.

"Навіть якщо представники вказаної організації користуються посвідченнями журналістів, щоб виправдати свою присутність на виборчих дільницях, вони ні в якому разі не має права втручатися в процес голосування. У подібних випадках, дільничні комісії можуть прийняти рішення про видалення таких "представників засобів масової інформації" з приміщень для голосування", - підкреслив Чупахін.

"Безпідставне використання статусу і повноважень офіційного спостерігача є грубим порушенням норм закону про вибори", - додав він.

Чупахін підтвердив, що право реєструвати офіційних спостерігачів на цих виборах від ЦВК отримали тільки дві громадські організації: ВСГО "Молодь! Громада! Влада!" (102 спостерігача) і міжнародна правозахисна громадська організація "Континент" (44 спостерігача).

У той же час, координатор виборчих і політичних програм Громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська в коментарі агентству заявила, що спостерігачі "Опори" в 224-му окрузі, зареєстровані як журналісти, діють законно.

"Ми зареєстровані як журналісти і відповідно керуємося законодавством, яке регулює діяльність журналістів друкованих видань. Офіційним засновником нашого видання є громадянська мережа "Опора", і ми працюємо від неї", - заявила Айвазовська.

При цьому вона підкреслила, що журналісти не втручаються в роботу виборчих комісій.

За її словами, Опора не зверталися до ЦВК за дозволом реєструвати своїх спостерігачів в окружній комісії, оскільки процедура отримання такого дозволу є ускладненою.

"Міністерство юстиції має узгодити повторно статут, і ця процедура не дає можливості в короткий, встановлений законом термін нам зареєструватися. Тобто, ми повинні подати до Мін'юсту свій статут для повторного затвердження - цього не вимагає жоден процес, оскільки організація легітимна і працюємо належним чином. Це займає не визначений законом термін, відповідно може бути затягнуто. Тому нам набагато ефективніше працювати як представникам ЗМІ, засновником якого є громадська організація, що діє в рамках своїх статутних завдань", - зазначила вона.

Раніше прес-служба громадянської мережі "Опора" заявила, що її спостерігачі зафіксували порушення на виборах в окрузі № 224 у Севастополі.

Українська правда


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info