Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 27.06.2013 15:26
Севастопіль : ЦВК направила фотографії з "агітацією Новинського" в МВС, але не визнала

ЦВК відмовилась задовольнити скаргу кандидата в депутати по 224 округу Дмитра Білоцерковця на дії його опонента Вадима Новинського, але направила інформацію до МВС.

За відповідну постанову в середу проголосували 8 членів ЦВК, двоє – Жанна Усенко-Чорна та Андрій Магера утримались.

У скарзі Білоцерковець звинувачував Новинського у порушенні закону про вибори, оскільки той проводив зустріч із виборцями біля приміщення школи №23, в той час як на її будівлі були розміщені його агітаційні матеріали.

До своєї скарги Білоцерковець долучив кілька фотографій на яких Новинський виступає на фоні школи, на фасаді якої розміщені агітаційні плакати.

Між тим комісія оцінила додані до скарги фотографії "як неналежні докази", оскільки зображення "не дає можливості встановити місце розташування об’єкта фотофіксації, а отже, стверджувати, що на фотознімках зафіксовано вказані у скарзі агітаційні матеріали за зазначеною адресою неможливо".

Вадим Новинський виступає перед школою, де розклеєні його плакати

 

Клікніть для збільшення

 

 

"З фотографій на аркушах 1, 3 не можна встановити, що розміщенні на вікнах будинку друковані матеріали є передвиборною агітацією суб’єкта оскарження. Крім того, до скарги не додано доказів на підтвердження вчинення неправомірних дій саме суб’єктом оскарження у період, про який йдеться у скарзі", - сказано у постанові.

До того ж в документі надається пояснення Новинського від 26 червня, "у яких йдеться про те, що він не вчиняв дій щодо розміщення агітаційних матеріалів у приміщенні загальноосвітньої школи № 23".

"ЦВК дійшла висновку, що вимоги скарги є безпідставними, необґрунтованими, не відповідають фактичним обставинам та не ґрунтуються на законі, що обумовлює прийняття рішення про відмову в задоволенні скарги", - сказано в рішенні.

Водночас ЦВК вирішила "надіслати скаргу Білоцерковця та додані до неї матеріали до МВС для проведення перевірки викладених обставин та реагування відповідно до законів".

Як пояснив "Українській правді" член ЦВК Андрій Магера, він та Усенко-Чорна утрималися при голосуванні за постанову, бо в ній був пункт про направлення на перевірку до МВС цих даних. "Ми це підтримуємо", - зазначив він.

Торкаючись суті постанови, він зазначив:

"У своїх поясненнях Новинський не спростував що він брав участь у цьому заході і написав, що це не він вивішував ці матеріали. Фактично, тепер можна говорити що всюди, де ви бачите матеріали Новинського - це не його".

Українська правда


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info