Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 14.06.2013 21:44
Севастопіль : У ВМС божаться, що Новинський не агітував на військовому кораблі

Кандидат у депутати Верховної Ради від влади, бізнесмен Вадим Новинський не проводив передвиборчої агітації, перебуваючи на військовому кораблі.

Про це "Українській правді" повідомив начальник прес-центру - прес-секретар командування Військово-Морських сил Збройних сил України, капітан першого рангу Олег Чубук.

Як відомо, раніше кандидат у депутати від опозиції на довиборах до Верховної Ради по 224-му округу в Севастополі "ударівець" Дмитро Білоцерковець повідомив, що Новинський порушив закон, агітуючи на кораблі.

"Це була не зустріч із особовим складом, як говориться у публікації. Це була робота круглого столу на тему "Стратегія удосконалення системи судноремонту" з залученням підприємств оборонно-промислового комплексу", - зазначив він.

"На цю зустріч були запрошені місцеві журналісти. Вадим Новинський взяв участь у роботі круглого столу, як президент "Смарт Холдингу", до якого входить "Чорноморський суднобудівний завод", - уточнив прес-секретар.

"Наскільки я знаю законодавство, він не є державним службовцем, не має йти у відпустку, і як керівник холдингової компанії, що тісно співпрацює з воєнно-морськими силами, мав право бути на цьому столі, тим більше, що його організатори воєнно-морські сили", - додав він.

Чубук запевнив, що "жодної якоїсь агітації, знайомства з програмою передвиборчою на круглому столі не йшлося, це просто абсурд".

"Тим більше, що корабель стоїть у зовсім іншому виборчому окрузі. Не на території 224 округу на якому будуть вибори. Наше місто поділено на два виборчі округи. Вибори будуть відбуватися у Ленінському і Гагарінському округах, а не в Нахімовському", - підсумував він.

Як відомо, довибори по 224 округу повинні відбутися 7 липня після того, як обраний за цим округом Павло Лебедєв був призначений міністром оборони.

Партія регіонів підтримує мільярдера Вадима Новінського. Від об’єднаної опозиції на вибори йде УДАРівець Дмитро Білоцерковець, який раніше балотувався до міськради Севастополя, набрав близько 30%, однак програв кандидату від Партії регіонів Володимиру Яцубі.

Загалом зареєстровано 23 претенденти на депутатське крісло по 224 округу, що у Севастополі.

Українська правда
 


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info