Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 14.06.2013 11:27
У Севастополі розпочалося засідання Групи планування з’єднання Blackseafor

У Севастополі розпочалося засідання Групи планування з’єднання Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLAСKSEAFOR. Згідно з рішенням засідання Комітету командувачів ВМС на Чорному морі, яке відбулося 16-18 травня 2013 року, у серпні поточного року до Військово-Морських Сил Збройних Сил України за ротаційним принципом переходить командування з’єднанням BLAСKSEAFOR під час проведення активацій у 2013-2014 роках.

Українські ВМС на засіданні Групи планування BLAСKSEAFOR є приймаючою стороною. Робочу групу Військово-Морських Сил Збройних Сил України під час засідання очолює старший офіцер оперативного управління штабу командування українського флоту капітан 2 рангу Олександр Пінчук.

За інформацією капітана 2 рангу Олександра Пінчука, основною метою засідання є розробка проекту оперативного наказу на проведення серпневої 2013 року активації BLAСKSEAFOR та планування основних заходів цієї активації. Під час робочих сесій засідання відбудуться брифінги щодо складу сил, які візьмуть участь у серпневій 2013 року активації BLAСKSEAFOR, обговорення складу сил, які до неї залучатимуться додатково, питання укомплектування штабу оперативного з’єднання кораблів.

Крім того, як планується, відбудуться презентація проекту документа BLAСKSEAFOR щодо стандартних оперативних процедур для проведення комп’ютерних навчань, підготовка і підписання протоколу засідання Групи планування. Захід, що триватиме до 14 червня, проводиться відповідно до Переліку заходів військового співробітництва Збройних Сил України на травень-червень 2013 року та згідно з розпорядженням начальника штабу – першого заступника командувача ВМС ЗС України.

Як повідомлялося, командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Іл’їн під час 13-го засідання Комітету командувачів ВМС на Чорному морі висловив переконання, що спільна діяльність у рамках BLAСKSEAFOR є незамінною формою діалогу та співробітництва у військово-морській галузі, сприяє зміцненню миру та стабільності в Чорноморському регіоні.
 

 

Евроантлантична Україна


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2018.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info