Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 03.06.2013 13:22
Севастопольці відстояли дельфінарій

25 травня, через місяць після рейдерського захоплення, Севастопольський дельфінарій в Артбухті відновив свою роботу. Як повідомив «Дню» науковий керівник дельфінарію Олександр ЖБАНОВ, 24 травня підписано угоду про продовження оренди строком на три роки. Олександр Васильович також розповів, що співробітники та мешканці дельфінарію як вдячність городянам, які стали на захист об’єкту та відстояли його, покажуть пільгові вистави в період з 29 травня по 12 червня. Ідейний натхненник Севастопольського дельфінарію в Артбухті подякував жителям Севастополя та журналістам за підтримку.

Співробітниця дельфінарію Ганна ЛЕВІНА розповіла: «Небайдужість людей виявилася набагато сильнішою, ніж багато хто передбачав. Народна думка вплинула на багато рішень, які виносилися. Виявляється, севастопольці — це сила, на яку не можна не зважати. Ми дуже вдячні людям за підтримку. В дельфінарії працюють люди, які люблять свою справу, роблять її добре, якісно, з любов’ю». Переконатися в цьому мешканці та гості міста змогли під час першої в цьому сезоні вистави талановитих артистів із плавниками. Відкривали програму пустотливі та галасливі морські котики. Ніхто не залишився байдужим до виступу дельфінів афалін і білух під керівництвом тренерів — це було єднання людини та морських ссавців. До речі, як повідомила кореспонденту «Дня» Ганна ЛЕВІНА, в дельфінарії ще одна хороша новина: чорні австралійські лебеді з дня на день чекають поповнення.

Нагадаємо, 26 квітня дельфінарій в Артбухті був захоплений рейдерами. Того ж дня відбувся мітинг на підтримку дельфінарію, учасники якого вимагали негайно втрутитися в конфлікт і розібратися в ситуації міського голову Севастополя Володимира Яцубу. Через добу після того, що сталося, рейдери залишили територію об’єкту, і з 26 квітня співробітники дельфінарію почали збирати підписи на підтримку об’єкту, всього їх було зібрано понад сім тисяч, а місцева влада пообіцяла вирішити проблему протягом місяця. Як бачимо, обіцянку вони виконали.

Катерина ІВКОВА, Севастополь

День


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2018.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info