Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 26.04.2013 11:38
Севастополь витратить 1 млн грн на розвиток російської мови

На реалізацію регіональної програми розвитку регіональної російської мови, російської культури в Севастополі на 2012-2016 роки у 2013 році на найближчому сесійному засіданні міськради буде виділено 1 мільйон гривень. Про це УНН повідомили в Севастопольській міській держадміністрації.

“Я вважаю, що проблем з розвитком російської мови в Севастополі не існує, це питання на постійному контролі, тому, як і в минулі роки, буде стабільне фінансування на виконання плану заходів на 2013 рік”, — сказав перший заступник голови СМДА Сергій Савенков.

Серед заходів, що будуть профінансовані, перший заступник глави міста назвав поповнення бібліотек кращими виданнями російської та світової художньої літератури, енциклопедіями, довідниками, науковими та методичними виданнями російською мовою; здійснення фінан сірованія видання та закупівлі творів севастопольських авторів; проведення заходів, спрямованих на підтримку творчих колективів, пропагують російську культуру.

“Передбачається також організація та проведення свята слов’янської писемності та культури, виставок декоративно-прикладного, фото-та образотворчого мистецтва”, — уточнив С. Савенков.

За його словами, протягом року буде профінансовано близько 10 різних фестивалів.

“Традиційно буде надана допомога і в проведенні фестивалю „Балаклавські канікули“, а також виділено кошти на постановку п’єс російських класиків і російських народних казок у театрах міста”, — зазначив С.Савенков.

Також кошти планується виділити на статтю “Освіта”, зокрема, на проведення міжнародної та науково-практичної конференції з проблем русистики, літературознавства, викладання російської мови і літератури “Севастопольські Кирило-Мефодіївське читання”, придбання навчальних та методичних посібників, організацію та проведення міського конкурсу шкільної преси та юних журналістів, міжрегіонального форуму вчителів російської мови та літератури.

Унн


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info