Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 25.03.2013 11:05
У Севастопольському дельфінарії — поповнення

Після закінчення адаптаційного періоду з ним дозволили «поспілкуватися» журналістам.

Трьох білух привезли з Росії до міського дельфінарію в Артбухті наприкінці лютого. Незрівнянні білухи — це дві дівчинки й хлопчик на ім’я Кай. Імена дівчаткам поки не вигадали, за словами тренера Дмитра Шереметьєва, остаточно з іменами визначаться вже на початку сезону. За словами тренера морських ссавців Степана Оськіна, дельфіни-білухи ще маленькі: «Дівчатка в підлітковому віці (одній три роки, другій — чотири), а хлопчик Кай — зовсім ще маля, йому приблизно півтора року». Білухи вважаються дорослими з 7—9 років. За словами Дмитра Шереметьєва, «саме в цей час з покриву зникає сіра шкіра, й вони стають повністю білими». Тренер морських ссавців Степан Оськін розповідає: «Білухи із сімейства нарвалових. Замість плавника, який є у афалін (великих дельфінів. — Авт.), у них є гребінь. Ці ссавці полюбляють спати на спині, а афаліни так не можуть, оскільки їм заважає плавник». Дмитро Шереметьєв пояснює: «Якщо в афалін максимальна швидкість 60—70 кілометрів на годину, то у білух — 20, тому звичне для афалін сальто вони не виконують: за такої швидкості в них не вистачить сил вистрибнути».

Тренер ссавців стверджує, що «білухи видають звуки за тональністю приблизно разів у двадцять вище, ніж у афалін» і додає: «білухи розумніші за афалін». Тренер розповідає: «Коли привезли білух, дельфіни спочатку були в шоці: авжеж, вони пролоцирували сусідній басейн і почули звуки, незрозумілі їм. Тепер, коли йде тренування білух, афаліни підпливають до стін свого басейну, занурюються на дно й уважно уловлюють звуки».

Зустрічали гостей нові жителі дельфінарію виключно у доброму настрої, а дельфінятко Кай із задоволенням позував перед камерою.

Катерина ІВКОВА, Севастополь

День


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info