Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 01.03.2013 13:16
З 2011 року 66 севастопольських родин отримали "Доступне житло"

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул у Севастополі в рамках реалізації державної програми “Доступне житло” вручив ключі від квартир 15 новоселам у новому п’ятиповерховому будинку. Про це УНН повідомили у прес-службі урядовця.

“Сьогодні ключі від нових квартир отримали ще 15 сімей севастопольців — робітники, лікарі, працівники бюджетної галузі. Таким чином, починаючи з 2011 року в Севастополі, завдяки підтримці держави, вже 66 родин отримали нові квартири ”, - сказав Олександр Вілкул.

Як зазначив віце-прем’єр-міністр, забезпечення громадян України доступним і якісним житлом — один з пріоритетів державної політики Президента Віктора Федоровича Януковича. У 2012 році за підтримки держави більше 4 тисяч сімей в Україні знайшли нове житло.

У Севастополі в 2011-2012роках в рамках реалізації проекту “Доступне житло” введені в експлуатацію три будинки. У цьому році передбачено введення в експлуатацію ще трьох будинків.

“У 2013 році будуть активізовані діючі програми доступного житла та молодіжного кредитування, буде розпочато програму будівництва житла індустріальним методом. Це шлях, яким йшли європейські країни — масштабне індустріальне будівництво. Це будівництво цілих мікрорайонів. Наша мета вийти на будівництво30-50 тис.квартир на рік. Це можна зробити за кілька років”, — підкреслив віце-прем’єр-міністр України.

Виступаючи на урочистому заході, голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба подякував Віце-прем’єр-міністру України Олександру Вілкулу за підтримку в розвитку міста.

Нагадаємо, за словами Радника Голови Верховної Ради України з питань будівництва Ігоря Лисова, у 2012 році у рамках програми "Доступне житло" 1 тис. 222 сім'ї змогли придбати собі житло.

"За рахунок програми "Доступне житло" 1 222 сім'ї змогли придбати собі житло. Підтримки з боку держави було реалізовано на 156 млн грн, а люди вклали 335 млн грн. Таким чином, 1 222 сім'ї поліпшили свої житлові умови. Це дуже позитивні зрушення в будівельній галузі та економіці країни в цілому", - сказав І.Лисов.

За матеріалами  www.unn.com.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info