Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 01.03.2013 13:11
Севастополь : У квітні в місті буде відкрито новий автомобільний міст

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул провів виїзну нараду на місці будівництва автомобільного моста в районі міського залізничного вокзалу в Севастополі. Про це УНН повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

У виїзній нараді взяли участь голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба та начальник Придніпровської залізниці Ігор Гладкіх.

Олександр Вілкул поставив завдання Придніпровській залізниці, на балансі якої знаходиться об’єкт, закінчити будівельні роботи і відкрити рух по мосту у квітні цього року.

“Уряд реалізує комплекс проектів з розвитку та модернізації інфраструктури, в тому числі транспортної. Новий автомобільний міст забезпечить розвиток логістичного потенціалу Севастополя, підвищить безпеку руху автотранспорту та комфорт пасажирів”, — зазначив Віце-прем’єр-міністр України.

Новий міст біля залізничного вокзалу стане основним шляхом сполучення наземного транспорту між Ленінським та Нахімовському районами міста.

За рахунок приєднання двох нових мостів до двох існуючих буде збільшено кількість смуг для руху автотранспорту із трьох до п’яти. Це забезпечить проїзд по двох смугах з центру міста і по трьох — із Корабельної сторони.

У Севастополі вже встановлені металоконструкції моста і опори контактної тролейбусної мережі, створені необхідні комунікації. Виконуються роботи із розбивки кордонів дорожньої розв’язки та під’їзних шляхів.

Довідково: Старий міст, побудований в 50-хроках минулого століття, вже давно вимагав реконструкції. Через його низьку пропускну здатність жителі Севастополя потрапляли в годинні пробки, які негативно позначалися на усій транспортній мережі міста.

У травні 2012 року за дорученням Президента України Віктора Януковича в Севастополі було розпочато будівництво нового моста.

За матеріалами  www.unn.com.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info