Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 03.07.2012 14:11
Найкращою школою залишається служба

У Навчальному центрі Військово-Морських Сил Збройних Сил України, командиром якого є капітан 2 рангу Геннадій Гончар, відбувся черговий випуск слухачів з навчальних курсів підготовки сержантів базового рівня. Відповідні сертифікати на плацу Центру отримали майже тридцять військовослужбовців.

За словами командира роти старшого викладача навчальних курсів капітана 3 рангу Віталія Кролівця, ці курси проводяться на виконання вимог розвитку сержантського корпусу і тривають близько трьох місяців. Варто додати, що сьогодні сержантська структура поділяється на три рівні: базовий — це заступники командирів взводів та командири відділень, середній — головні старшини рот і вищий — головні старшини частин та видів Збройних Сил.

Щодо самої програми підготовки базового рівня, то вона складається з двох етапів — курсу флотського лідерства та фахової підготовки.

Курс флотського лідерства має на меті чітко роз’яснити командиру відділення, як поводитися з підлеглим особовим складом. Тобто сержанти та старшини повинні навчитися правильно організовувати повсякденну діяльність, уміти підготувати план-конспект, провести заняття та інше. Під час першого етапу слухачі отримують більш широкі відомості щодо роботи з особовим складом, адже на них триматиметься вся подальша організація службової діяльності в підрозділах.

Також у рамках першого етапу сержанти та старшини пройшли курс лідерства. Його основа — це низка практичних групових вправ, під час яких розігруються конфліктні ситуації. Курс лідерства дає можливість знаходити вихід із цих ситуацій та будувати здорові взаємовідносини з підлеглими. Звичайно, він не дає порад на всі випадки життя, але, як кажуть самі сержанти, значно полегшує життя молодшого командира.

Щодо фахової підготовки, то для командира відділення вона включає не тільки вивчення своєї спеціальності, а ще й спрямована на те, щоб у подальшому військовослужбовець здійснював успішне керівництво своїм завідуванням. Взагалі ж у Навчальному центрі підготовка відбувається за п’ятьма напрямками, зокрема готують штурманів, фахівців ракетно-артилерійського та мінно-торпедного озброєння, електриків, механіків та зв’язківців.

А ще сьогодні триває розробка програми для підрозділів спеціального призначення.

— Я переконаний, що ці навчальні курси є дуже корисними, — говорить головний старшина Ярослав Гольський. — Я проходжу службу в підрозділі спеціального призначення, і знання про будову корабля, тактико-технічні характеристики корабельного озброєння, засоби протидиверсійної боротьби та інше, безперечно, знадобляться мені в майбутньому. Також я знайшов тут нових друзів, з якими буду підтримувати зв’язки і після завершення курсів. У цілому в мене лише позитивні враження, і до рідної частини я повертаюсь з добрим багажем знань та впевненістю в подальшому кар’єрному зростанні.

Отже, для молодих військовослужбовців навчання завершилися. Попереду на них чекає відповідальна служба, напружений ритм, набуття нових знань і якостей характеру — витриманості і стійкості. Проте, скільки б не навчалися молоді люди, найкращою школою для них залишатиметься сама служба.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info