Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 29.06.2012 10:19
Заокенський " сценарій " лідерської підготовки

У Навчальному центрі Військово-Морських Сил Збройних Сил України протягом трьох днів представники корпусу морської піхоти США провели заняття з групою молодших офіцерів та старшин Севастопольського гарнізону.

   За словами головного старшини національого флоту старшого мічмана Сергія Рябцева, даний захід проходив згідно з Робочим планом військового співробітництва між командуванням Збройних Сил США в Європі та ЗС України на 2011 — 2012 роки. Мета заходу полягала у наданні українській стороні консультативної допомоги щодо удосконалення роботи старшинського складу, а також розмежування функцій та обов’язків офіцерів та сержантів.

   Під час занять американські колеги розповіли українським військовим морякам про принципи, на яких грунтуються взаємовідносини між сержантами та підлеглими, про характерні риси, притаманні керівництву особовим складом у морській піхоті США. Не оминули увагою такі важливі питання, як розвиток ініціативи у рядового складу та створення умов для успішного навчання підлеглих.

   — Ми приїхали до України для того, щоб поділитися своїми знаннями та досвідом з усіх питань стосовно розвитку та підготовки сержантського і старшинського складу, — говорить старший інструктор штабний сержант Роберт Казміровськи. — Наші заняття мають двосторонній характер, тобто ми обмінюємося думками, дискутуємо з тих чи інших питань. Власне, і нам цікаво дізнатися, як саме українські військові моряки формують та розвивають командирські якості у своїх старшин та сержантів.

   Одними же з головних питань, які у своїх лекціях розкрили заокеанські колеги, є лідерська підготовка та побудова взаємовідносин між сержантським та офіцерським складом. Ці питання є актуальними для вітчизняного флоту, адже формування високопрофесійної ланки молодших командирів в українському війську розпочалося порівняно нещодавно, і у сегменті розмежування функціональних обов’язків поки є ще певні проблеми. Тому ознайомлення з новітніми методиками роботи з підлеглими стане у нагоді українським молодшим командирам, і, звичайно, більшість з почутого вони обов’язково візьмуть на озброєння.

 

За матеріалами fleet.sebastopol.ua

 

Олександр ЗАВТОНОВ, “Флот України”

 

 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info