Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 29.06.2012 10:13
Двадцять найкращих поїдуть на " Сі Бриз"
   У рамках підготовки до українсько-американських навчань “Сі бриз-2012” військовослужбовці комендатури охорони та обслуговування командування ВМС ЗС України, якою командує майор Віталій Репік, на базі полігона бойової підготовки ЧФ РФ виконали чергові навчальні стрільби з різних видів стрілецької зброї, ручного протитанкового гранатомета, а також з бронетранспортерів.

   До виконання практичних занять задіювалася рота охорони під командуванням тимчасового виконувача обов’язків командира молодшого лейтенанта Євгена Плехуна.

   Зазначимо, що половина особового складу — це військовослужбовці цьогорічного призову, тому головним завданням практичних занять була перевірка молодих бійців на правильність поводження зі зброєю на вогневому рубежі.
   За встановленими правилами, напередодні практичних стрільб з особовим складом комендатури охорони та обслуговування командування ВМС ЗС України були проведені теоретичні заняття з вивчення матеріальної частини автомата Калашникова, з його неповного розбирання та збирання відповідно до встановлених нормативів. Якщо військовослужбовець не добре знає заходів безпеки при поводженні зі зброєю, умови виконання вправи, то звісно ж, він не допускається до практичної частини заняття.
   Здійснивши марш транспортом до визначеного району, старший керівник стрільб, начальник комендатури охорони та обслуговування командування ВМС ЗС України майор Віталій Репік провів інструктаж та ретельно перевірив знання кожного з виконавців вправи.

   — Враховуючи те, що частина нашого підрозділу складається з молодих строковиків, виконання стрільб зі стрілецької зброї потребує ще корегування, — каже майор Віталій Репік.

Метою заходу було правильно показати цій частині особового складу, як треба вміло діяти на вогневому рубежі при виконанні навчальної вправи зі стрілецької зброї. Дехто вперше виконував вправу зі стрільби з ручного протитанкового гранатомета. Для більшості цей дебют став вдалим. Серед них — гранатометники 2-го взводу 1-го відділення матроси Андрій Волошин, Сергій Куліченко та інші.
   За перші два місяці служби кулеметнику роти охорони матросу Костянтину Бондарю довелося вдруге виїжджати на навчання. Він вчергове показав гідний результат зі стрільби з кулемета Калашникова. Сподівається, що наступного разу в нього будуть не гірші показники.
   Снайпер з роти охорони матрос Володимир Химинець, який за дев’ять місяців служби виконав восьмі стрільби зі штатної зброї, влучно поклав усі мішені навіть без оптичного прицілу. Як то кажуть, досвід приходить з практикою.

   Під час практичних занять був присутній заступник начальника штабу командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Сергій Островершко. Він спостерігав за діями особового складу, оцінював його професійну підготовку та надавав методичну допомогу бійцям.

   Підсумовуючи хід проведення практичних стрільб свого підрозділу, начальник комендатури охорони та обслуговування
командування ВМС ЗС України майор Віталій Репік зазначив, що в цілому поставленої мети досягнуто. Деякі вправи були виконані з певними недоліками, але вони не впливають на кінцевий результат. Двадцять кращих військовослужбовців залучатимуться до українсько-американських навчань “Сі бриз-2012”.

   Практично щотижня за планом бойової підготовки на 2012 рік комендатура охорони та обслуговування командування ВМС ЗС України відпрацьовує ще й завдання з практичних стрільб з бронетранспортерів.

 

За матеріалами fleet.sebastopol.ua

 

Руслан РУБАН, “Флот України


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2018.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info