Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 26.06.2012 09:56
Рада ветеранів міста Севіастополя пропонує

У Севастополі відбулося чергове засідання ради ветеранів Військово-Морських Сил України. На раді було розглянуте звернення до організацій ветеранів ВМС України Комітету Севастопольської організації ветеранів війни з проханням підтримати їхню вимогу про добудову музейного комплексу Захисникам і визволителям Севастополя на мисі Кришталевий.

У виступах членів ради зазначалося, що зараз оголошено конкурс на забудову мису Кришталевий, деякі з проектів виключають після забудови існування музейного комплексу. Рада одностайно від імені організації ветеранів ВМС України підтримала звернення Комітету ветеранів війни про добудову музейного комплексу.

Далі рада розглянула і ухвалила звернення до організаційного Комітету ветеранських організацій Севастополя з приводу увіковічення подвигу й імені Героя Радянського Союзу віце-адмірала Володимира Степановича Пилипенка і присвоєнні його імені вулиці в Гагарінському районі, яка сьогодні носить безлике ім’я Цивільна (Гражданская — рос.).

У зверненні говориться: “Рада ветеранів Військово-Морських Сил Збройних Сил України звертається до вас з пропозицією розглянути питання і звернутися до Севастопольської міської Ради з приводу присвоєння “Гражданской” вулиці, що йде повз бухту Омега, від “президентського” будинку до Військово-медичного клінічного центру Кримського регіону, імені Героя Радянського Союзу віце-адмірала Володимира Пилипенка.

У роки війни Володимир Пилипенко отримав звання Герой Радянського Союзу в боях за звільнення Севастополя від німецько-фашистських загарбників, фактично декілька разів повторивши подвиги Олександра Казарського, на його бойовому рахунку були не лише потоплені фашистські кораблі, а й збиті німецькі літаки. У роки війни в бойових операціях отримав декілька важких поранень. Вийшовши на заслужений відпочинок, віце-адмірал В. Пилипенко брав активну участь у ветеранському русі Севастополя і флоту, зробив вагомий внесок у зміцнення національних Військово-Морських Сил у непростий період їхнього становлення.

Крім того, у зв’язку з 20-річним ювілеєм рада ветеранів схвалила пропозицію представити до Севастопольської міської Ради і держадміністрації подання на нагородження почесним знаком “За заслуги перед Севастополем” перший новозбудований корабель управління ВМС України “Славутич” та запропонувала командуванню ВМС ЗС України відзначити ювілей “Славутича”, на якому 28 липня 1992 року вперше у Військово-Морських Силах України урочисто було піднято Державний прапор України.

 

За матеріалами fleet.sebastopol.ua

 

 

Мирослав МАМЧАК, для “Флоту України”


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info