Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 26.06.2012 09:53
Кожний постріл з танка має влучити в ціль

На Ангарському полігоні, що неподалік гарнізону Перевальне, триває польовий вихід першого танкового батальйону бригади берегової оборони Військово-Морських Сил ЗС України, а також особового складу танкової роти окремого механізованого батальйону, що дислокується в Керчі. 19 червня підрозділи були підняті по “Тривозі”.

   Особовий склад прибув у парк, було знято техніку зі зберігання та підготовлено до бойового застосування “умовно”.

Після здійснення маршу на Ангарський полігон відразу було розпочато заняття на навчальних місцях, де вивчалися дії щодо озброєння танка, практичного завантаження боєприпасів, виконання нормативів зі збирання-розбирання штатних кулеметів НСВТ, метання імітаційної гранати, рішення вогневих завдань та правил стрільби з озброєння танка. Головним етапом занять стали стрільби штатним артилерійським пострілом з ходу з озброєння танка Т-64Б.

   Того ж дня було проведено підготовчі вправи та вправу допуску до стрільб вкладним стволом, виконання механіками-водіями першої навчальної вправи (водіння за складних умов місцевості), де екіпажі проходили злагодження. За підсумками виконання стрільб з ходу кращим визнано оператора-навідника танкової гармати матроса Василя Березяка. Хлопець відверто зізнається, що розуміє, наскільки йому пощастило:

   — Не думаю, що сьогодні багато хто з моїх однолітків може похизуватися тим, що стріляв з танкової гармати. А я можу порівнювати і скажу, що мені дуже подобається стріляти саме тоді, коли танк рухається, бо на місці зовсім інші відчуття. Ти їдеш, шукаєш ціль, стріляєш. Потрібно включати систему, завантажувати снаряди, а влучати — досить просто, якщо вивчити техніку, озброєння і слухати поради командирів. Думаю, багато хто мене зрозуміє, якщо скажу, що з озброєння танка стріляти легше, ніж з того ж автомата Калашникова.

   За ходом виконання планових занять танкістів спостерігав заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України з берегової оборони — начальник Центру Військ берегової оборони полковник Ігор Воронченко, який й сам виконував стрільби, після чого поспілкувався з журналістами.

   — Згідно з планом бойової підготовки особовим складом танкових підрозділів військ берегової оборони проводиться стрільба штатним артпострілом з озброєння танка. Дані дії — це вже кінцевий результат підготовки злагодженості екіпажів танка. Сьогодні я теж особисто виконав вправу і можу сказати, що озброєння танків підготовлене добре, екіпажі діють злагоджено. Як вимагає начальник Генерального штабу, основне, на що варто звернути увагу, — дії екіпажу при озброєнні танка.

Це вміння і практичні навички екіпажів чітко і своєчасно усунути будь-яку несправність, що може виникнути в ході стрільби, спроможність діяти як одне ціле, вносити відповідні корективи. Кожен постріл з танка має влучити в ціль, саме на це спрямовується весь цикл підготовки воїнів-танкістів, — зазначив полковник Ігор Воронченко.

 

За матеріалами fleet.sebastopol.ua

 

Леонід МАТЮХІН, “Флот України”


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют




 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info