Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 25.06.2012 15:01
Одного разу , у зоні санкцій ООН

Згідно з планом бойової підготовки на 2012 рік протягом тижня у Центрі морських операцій ВМС ЗС України відпрацьовувались спільні навчання та тренування тактичної бойової команди загону з боротьби з підводними диверсійними силами та засобами з екіпажем флагмана українського флоту фрегата “Гетьман Сагайдачний”. Головною метою заходу є підготовка цих підрозділів до українсько-американських навчань серії “Сі бриз-2012”.

   За легендою навчання, умовне судно-порушник “Аріана”, яке імітував корабель управління “Донбас”, перебувало в зоні санкцій ООН на проведення силових операцій. Паралельно в зоні своєї відповідальності — в морській акваторії — ніс бойове чергування фрегат “Гетьман Сагайдачний”, який і виявив судно “Аріана”.

Отримавши інформацію про дане судно, що потребувало  більш детальної перевірки документів та вантажу, операційний офіцер фрегата капітан-лейтенант Олексій Федченко згідно з керівним документом для проведення доглядових операцій ITP-71 розпочав процедуру опитування судна на предмет перевезення нелегальних мігрантів, незадекларованого вантажу та наявності незаконної зброї. Через декілька хвилин після відправлення повної інформації командир тактичної групи отримав дозвіл на проведення доглядової операції.

 

   Безпосередньо перед висадкою командир доглядової команди провів короткий інструктаж зі своїми підлеглими, під час якого нагадав всім правила поводження зі зброєю, заходи безпеки та визначив порядок дій кожного у випадку непередбаченої ситуації. Тим часом на судні всі вже зайняли свої місця й діяли за обговореним планом.

   За словами командира тактичної бойової команди капітана 3 рангу Володимира Жука, його підлеглі в кількості двадцяти чоловік працювали як доглядова команда. Були відпрацьовані питання з допиту підозрілого судна, умовного зближення з ним, з підготовки доглядової команди, озброєння й техніки з фактичною висадкою на судно, з проведення пошукових операцій та операцій безпеки.

   Доглядова команда продемонструвала вмілі дії з практичної висадки на борт судна-порушника. Поки доглядовий офіцер та його помічник займалися перевіркою відповідних документів, група безпеки під керівництвом капітана 3 рангу Іллі Жеребкіна контролювала екіпаж судна, який було зібрано на верхній палубі. Паралельно група пошуку на чолі зі старшим мічманом В’ячеславом Яковенком разом з одним із членів екіпажу відправилась доглядати вантаж.

   Після того, як командир тактичної бойової команди одержав від командира пошукової групи дані про те, що при огляді підозрілого судна було виявлено незазначений у документах особовий склад, знайдено заборонений вантаж, що не відповідав переліку дозволеного, за розпорядженням командира корабля “Гетьман Сагайдачний” було умовно прийнято рішення на арешт судна-порушника та конвоювання його в порт, де діють санкції ООН. Отож, доглядова операція була закінчена, поставлена мета — досягнута.

   Підбиваючи підсумки роботи, капітан 3 рангу Володимир Жук зазначив, що всі завдання фактично були відпрацьовані в повному обсязі, є деякі недоліки, але до навчань, що розпочнуться незабаром, усі вони будуть враховані і завдання, поставлені командуванням флоту, будуть виконані.

   Наскільки ефективним був цей базовий курс, безумовно, покаже спільна взаємодія з іноземними партнерами безпосередньо в морі під час українсько-американських навчань “Сі бриз-2012”. А поки що у військовослужбовців спецпідрозділу ВМС ЗС України не викликає сумніву той факт, що все зроблене під час відпрацювань у базі пішло їм лише на користь.

 

За матеріалами fleet.sebastopol.ua

Руслан РУБАН, “Флот України”


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info