Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 15.06.2012 10:04
До активної взаємодії з найкращими бойовими підрозділами світу готові

Морські піхотинці готові до оцінки експертами НАТО приведення у вищі ступені бойової готовності і виконання поставлених завдань.
Про це повідомив заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України з берегової оборони — начальник військ берегової оборони полковник Ігор Воронченко, перебуваючи в Чорноморському тренувальному центрі морської піхоти.

Під час підведення підсумків чергового етапу підготовки 1-ї роти морської піхоти до сертифікації на взаємосумісність з найкращими бойовими підрозділами світу, яка пройде в липні в ході українсько-американських навчань “Сі бриз-2012”, Ігор Воронченко висловив задоволення діями підлеглого особового складу:

— За підсумками навчань сержанти і матроси отримали добрі практичні навички вогневої, тактичної та інженерної підготовки. Командири відшліфували управління підрозділами. Найкращі військовослужбовці були заохочені.

Як зазначив тимчасовий виконувач обов’язків командира батальйону морської піхоти майор Володимир Баранюк, військовослужбовці успішно відпрацювали ефективні тактичні дії миротворчої тематики.

На оперативні ввідні військові відповідали умілими діями. Під час бойового етапу офіцери та молодші командири вміло користувались штатним озброєнням. Протистояння з умовним противником завершилось знищенням незаконних збройних формувань. Крім того, бійці вдосконалили навички проведення процедур за стандартами НАТО, і тепер вони готові до перевірки іноземцями.

Раніше оцінювання НАТО в рамках Процесу планування та оцінки сил в Збройних Силах України успішно пройшли інженерно-саперна рота 8-го армійського корпусу та два екіпажі військово-транспортної авіації. Від Військово-Морських Сил оцінювання проходитимуть
1-ша рота морської піхоти і великий десантний корабель “Костянтин Ольшанський”.
Підбиваючи підсумки, начальник Центру військ берегової оборони поставив завдання морським піхотинцям бути готовими до приведення у вищі ступені бойової готовності, з оперативним виходом у райони зосередження для виконання бойових завдань.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua

Руслан СЕМЕНЮК, для “Флоту України”


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info