Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 01.06.2012 10:15
Пишайтеся країною ,щоб країна пишалася Вами!

На базі окремої бригади Військ берегової оборони ВМС ЗС України стартував IX Військово-патріотичний збір. Захід під гаслом “За молоддю — майбутнє!” проводиться ВГО “Громадський рух “За майбутнє” за підтримки Міністерства оборони України.

Участь у проекті беруть 250 хлопців і дівчат — учнів 10 — 11-х класів та студентів 1 — 3-х курсів ВНЗ з різних регіонів України.

Більшість з них вперше дізнаються, що таке життя військовослужбовців строкової служби. Вони не тільки ночуватимуть в загальних казармах, але й підніматимуться за командою “Підйом”, ходитимуть на зарядку, харчуватимуться в солдатській їдальні, змагатимуться між собою у військових дисциплінах.
Під час офіційного відкриття координатор ВГО “Громадський рух “За майбутнє” Михайло Харечко привітав нових членів ГР “За майбутнє” та побажав перемоги командам.

Він зазначив, що приурочений до Дня захисту дітей військово-патріотичний захід є важливим у справі виховання майбутніх патріотів України, захисників нашої Вітчизни.

За словами Михайла Харечка, серед заявок, що були подані для участі у ВПЗ в Криму, були обрані найкращі молоді люди зі всіх куточків України, які є основою розвитку майбутнього України. Головними критеріями відбору були: успіхи в навчанні, відповідальність, чесність, порядність.

Ви — учасники нашого проекту — маєте бути прикладом для своїх однолітків. Пишайтеся країною, щоб країна пишалася вами! — сказав він.

Десятирічний Олександр Головатенко — наймолодший учасник збору. Нещодавно хлопець пройшов у горах “Школу виживання”, а на полігоні навчився долати смугу перешкод. На плацу військової частини йому урочисто вручили футболку з написом “Син полку”.

Після офіційного відкриття заходу військовослужбовці розвідувальної роти підготували показовий виступ, під час якого глядачі побачили і захоплення приміщень, і відбиття нападу терористів, і прийоми рукопашного бою. Та все ж вершиною дійства, з огляду на реакцію присутніх, було те, як розвідники їли жаб.

Потім була екскурсія військовим містечком, відвідування парку бойових машин з показом зразків озброєння, демонстрація фільму про військову частину, лекція про історію та призначення військової частини. А вже наступними днями на юнаків та дівчат чекали змагання між командами з військово-прикладних видів, зокрема, долання смуги перешкод, воєнізована естафета, гірська підготовка (подолання водної та гірської перешкоди різними способами), захист від зброї масового ураження.

Вивчалися основи військової топографії, проводилися вікторини зі знання історії, виконання вправ в електронному тирі (команда — 10 учасників від кожного табору), змагання між учасниками з футболу, волейболу, тренінг з лідерства тощо.

Найцікавішим заходом в проекті є військово-тактична гра, для проведення якої залучено БПМ-2, танк Т-64, протитанкову гармату МТ-12 та стрілецьку зброю. МТ-12 холостим пострілом зімітує вогневе ураження противника, БМП-2 розгорнуться в бойовий порядок та вестимуть вогонь, військовослужбовці взводу спішаться на визначеному рубежі та імітуватимуть атаку переднього краю.

Учасники ВПЗ за сигналом керівника з визначеного рубежу розпочнуть атаку взводного опорного пункту. Переможцем буде визнано ту команду, чий учасник захоплює прапорець, що стоятиме на вишці. У змаганнях в рамках пілотного проекту “Син полку” також візьмуть участь школярі молодших класів, які у майбутньому поповнять лави ВГО “Громадський рух “За майбутнє”.

 

За матеріалами fleet.sebastopol.ua

 

 

Леонід МАТЮХІН, “Флот України”


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2018.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info