Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 31.05.2012 10:33
Диплом - червоний , кортик - італійський

Відтепер у ВМС вболівати за нашу футбольну збірну буде на 13 лейтенантів більше.
Цього року черговий випуск лейтенантів та молодших спеціалістів в Академії ВМС імені П.С. Нахімова відбувся задовго до Дня флоту України. Причиною відхилення від традиційної дати випуску саме на День флоту стала підготовка країни до Євро-2012.

У церемонії випуску взяли участь: тимчасовий виконувач обов’язків командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Юрій Ільїн, голова ради ветеранів ВМС України віце-адмірал у відставці Микола Клітний, члени військової ради ВМС ЗС України та представники духовенства.

Обміняли свої курсантські погони на погони, які відповідають молодшому офіцерському званню лейтенант, 13 курсантів 5-го курсу. Випускники отримали морські кортики та дипломи з освітньо-кваліфікаційним рівнем “спеціаліст”. За підсумками державної атестації дипломи з відзнакою були вручені Анатолію Гуляєву, Володимиру Єфімову та Андрію Волощуку. Андрію Волощуку віце-адмірал Юрій Ільїн також традиційно як кращому випускнику вручив морський кортик ВМС Італії.

Молоді офіцери стояли в строю на плацу рідного навчального закладу. В подальшому на них чекають відповідальні справи, складні завдання у нелегкій, але почесній службі в лавах національних Збройних Сил. За розподілом абсолютна більшість випускників обійме посади на кораблях та в частинах ВМС ЗС України.
Також державну атестацію пройшли 13 курсантів-випускників військово-морського коледжу старшинського складу Академії ВМС імені П.С. Нахімова.

Вони отримали кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст” та військове звання старшина 2-ї статті. За підсумками державної атестації диплом з відзнакою отримав курсант Іван Долгих. Вісім випускників коледжу згідно з поданими рапортами розглядаються як кандидати до зарахування на другий курс Академії ВМС імені П.С. Нахімова.

Старшини, які також успішно закінчили Академію ВМС імнеі П.С. Нахімова (заочна форма навчання), під час церемонії випуску отримали дипломи з освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”. Цього року таких було 21 чоловік.

— Сьогодні в парадному строю унікального вищого військового навчального закладу — 47 випускників, серед яких — молоді офіцери та молодші спеціалісти. Ви майбутнє Військово-Морських Сил, ті, кому доведеться вести наш флот уперед і перемагати всі труднощі на цьому славному шляху. Вже завтра саме вам гордо нести Військово-морський прапор України у Світовому океані.

На вас чекає напружена служба на кораблях і у військових частинах національного флоту, — звернувся до випускників віце-адмірал Юрій Ільїн.

Тимчасовий виконувач обов’язків начальника Академії ВМС імені П.С. Нахімова капітан 1 рангу Петро Гончаренко у своєму виступі привітав молодих лейтенантів зі знаменною для них подією та побажав їм міцного флотського здоров’я, успіхів, натхнення, високого професіоналізму під час проходження подальшої військової служби.

Також він висловив вдячність науково-педагогічним працівникам академії, ветеранам флоту та батькам — вони теж не стояли осторонь виховання своїх синів.

За підсумками роботи державної екзаменаційної комісії випускниками академії досягнуто кращих, у порівнянні з попереднім роком, показників: середній бал захисту дипломних проектів підвищився на 0,26 — до 4,38, середній бал за державний іспит з фізичної підготовки виріс на 0,57 — до 4,92.

Випускник з червоним дипломом Андрій Волощук зізнався, що отримати такий диплом було достатньо важко, але свою обіцянку — закінчити виш з відзнакою — він все-таки виконав.

— Диплом захистив впевнено завдяки власним знанням, за що дякую професорсько-викладацькому складу, який “постачав” нас знаннями військово-морської науки, — розповідає Андрій Волощук.

Також за наше навчання та виховання дякую командуванню. Від сьогодні ми готові виконувати покладені на нас завдання на належному рівні та сподіваємося на прихильний прийом на місцях служби.

Після закінчення основних урочистостей випускники та курсанти Академії ВМС імені П.С. Нахімова пройшли урочистим маршем. Закінчилися заходи спільним фотографуванням лейтенантів та командування ВМС і академії.

За мтеріалами fleet.sebastopol.ua

Євген ПОПОВ, “Флот України”


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info