Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 31.05.2012 10:30
Мопіхи захопили об'єкт " Альфа "

У Криму, в Чорноморському тренувальному центрі морської піхоти ВМС, завершено польовий вихід зведеної роти морської піхоти під командуванням капітана Олега Савінова.

Метою заходу була підготовка підрозділу морської піхоти до оцінки на взаємосумісність з найкращими бойовими підрозділами провідних країн світу в рамках Концепції оперативних можливостей.

На полігоні “чорні берети” провели інтенсивні тренування з патрулювання та пересування, відпрацювали безліч вогневих завдань, діяли у складі вогневих груп, вели наступальні операції та інші тактичні дії.

Напередодні виходу на полігон морських піхотинців прискіпливо перевірила комісія Центру військ берегової оборони, до складу якої увійшли офіцери за напрямками бойової підготовки, зв’язку, укомплектованості особового складу та матеріально-технічного забезпечення.

Як зазначили перевіряючі, за два тижні польового виходу офіцери і матроси морської піхоти набули необхідних навичок.

Незабаром підрозділ продовжать готувати до виконання завдань не тільки вітчизняні, але й закордонні експерти. Вони й надаватимуть остаточні рекомендації перед оцінкою.

Командир десантно-штурмового відділення старший сержант Сергій Руденко задоволений підготовкою:
— Силами взводів зведеної роти захоплено об’єкт “Альфа”. Відпрацьовано інші бойові завдання. Злагодження пройшло успішно. Команди — виключно англійською. Впевнений, на “Сі бриз-2012”, у фіналі, ми покажемо добрий результат.

Оцінка взаємосумісності відбудеться під час міжнародних українсько-американських навчань “Сі бриз-2012”.
Нагадаємо, що концепцію оперативних можливостей (КОМ) затверджено главами держав та урядів країн — членів НАТО в 1999 році, під час проведення Вашингтонського саміту як складової частини Ініціативи “Політико-військові рамки співробітництва в контексті поглибленого та більш оперативного партнерства” в рамках програми “Партнерство заради миру” (ПЗМ).

КОМ розглядається як основний механізм досягнення необхідного рівня взаємосумісності. У поєднанні з Процесом планування та оцінки сил вона дозволяє досягти та оцінити необхідні якісні показники взаємосумісності військ (сил) та готовності до виконання завдань за призначенням, забезпечуючи їхню спроможність ефективно діяти разом при проведенні всього спектру операцій з подолання кризових ситуацій під проводом НАТО, та інших спільних заходів.

Участь у заходах КОМ також надає можливість здійснити більш гнучкий та передбачуваний підхід стосовно потенційного внеску країн-партнерів до проведення операції під час її планування та формування складу майбутніх багатонаціональних сил відповідно до визначених завдань.

 

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info