Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 28.05.2012 14:43
" Хлопці хочуть відчути морську романтику "

План шефської роботи узгодили представник морського тральщика “Чернігів” Військово-Морських Сил Збройних Сил України та керівники Чернігівської райдержадміністрації та райради.

Про це повідомив журналістів заступник командира морського тральщика “Чернігів” з виховної роботи капітан-лейтенант Олександр Сікальчук під час прес-конференції в регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України в Чернігові.

Офіцер прибув до обласного центру за молодим поповненням. За його словами, цієї призовної кампанії лави Військово-Морських Сил ЗС України поповнять 30 призовників із Чернігівської області.

— Хлопці хочуть відчути морську романтику та отримати нові враження. Спочатку молоді матроси вирушать до навчальних центрів Збройних Сил України, а після завершення курсу спеціальної підготовки будуть розподілені по частинах Військово-Морських Сил. Вони служитимуть на військових кораблях українського флоту та у військах берегової охорони, — повідомив офіцер.

Капітан-лейтенант Олександр Сікальчук розповів мешканцям Чернігова про досягнення моряків морського тральщика.

— Минулого року наш корабель посів перше місце у Військово-Морських Силах за підсумками чергування з протиповітряної оборони, а загалом за боєготовність і військову дисципліну оцінений на “добре”, — зазначив він.

Офіцер пригадав, як минулого року школярі чернігівських шкіл надіслали морякам свої листи. Це виявилося дуже доречним, адже саме в той час екіпаж корабля брав активну участь у практичній фазі дослідницького командно-штабного навчання “Адекватне реагування-2011”. Учнівські листи, шахові та шашкові набори, книги, волейбольні та футбольні м’ячі на корабель привезли чернігівські журналісти.

— Ми вдячні учням, які із захопленням писали нам листи. Акція “Напиши листа матросу” дуже позитивно позначилася на настрої і бойовому дусі всього екіпажу. Моряки відчули, що про них пам’ятають, що їхня служба — потрібна. А це — найголовніше, — наголосив капітан-лейтенант Олександр Сікальчук.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua

Вадим МИСНИК, для “Флоту України”, м. Чернігів


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info