Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 28.05.2012 14:28
В одній умовній країні , під час стихійного лиха

На території Академії ВМС імені П.С. Нахімова та на зовнішньому рейді Севастополя українськими та російськими військовими моряками в рамках проведення командно-штабних навчань “Фарватер миру-2012” відпрацьовано практичні епізоди цих спільних навчань — надання допомоги аварійному високобортному надводному кораблю та рятування особового складу, що знаходиться на воді, у взаємодії з морською авіацією.

Також було відпрацьовано дії об’єднаного підрозділу охорони під час охорони та оборони об’єднаного медичного загону.

Під час навчань обидві сторони відпрацювали єдині погляди на проведення спільних гуманітарних операцій, дії об’єднаного штабу при плануванні і проведенні гуманітарної операції, плануванні всебічного забезпечення дій сил (військ) ВМС ЗС України і ЧФ Російської Федерації при підготовці і проведенні гуманітарної операції, а також відпрацювали єдині процедури і документи з планування і проведення спільних гуманітарних операцій.

На території Академії ВМС імені П.С. Нахімова та на зовнішньому рейді Севастополя українськими та російськими військовими моряками в рамках проведення командно-штабних навчань “Фарватер миру-2012” відпрацьовано практичні епізоди цих спільних навчань — надання допомоги аварійному високобортному надводному кораблю та рятування особового складу, що знаходиться на воді, у взаємодії з морською авіацією. Також було відпрацьовано дії об’єднаного підрозділу охорони під час охорони та оборони об’єднаного медичного загону.

Під час навчань обидві сторони відпрацювали єдині погляди на проведення спільних гуманітарних операцій, дії об’єднаного штабу при плануванні і проведенні гуманітарної операції, плануванні всебічного забезпечення дій сил (військ) ВМС ЗС України і ЧФ Російської Федерації при підготовці і проведенні гуманітарної операції, а також відпрацювали єдині процедури і документи з планування і проведення спільних гуманітарних операцій.


Об’єднаний медичний загін виконав усі поставлені завдання на досить високому рівні, — відмітив полковник медичної служби Ігор Данильчук. — Відпрацьовано всі елементи стосовно сумісних дій українських та російських військових медиків.

Подібні навчання з розгортанням мобільного військового госпіталю триватимуть й надалі. Це дозволить підвищити професійні навички медперсоналу. Можливості об’єднаного медичного загону дозволяють проводити оперативні втручання щодо невідкладної медичної допомоги. Для більш якісного реагування було розгорнуто операційний блок, де одночасно можуть працювати дві бригади лікарів-хірургів, польову лабораторію, яка оснащена сучасними апаратами для проведення лабораторних досліджень, та рентген-лабораторію.

Дії військових моряків в морі, у повітрі і на березі високо оцінив керівник навчань, перший заступник командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Сергій Єлісєєв.

Віце-адмірал Сергій Єлісєєв, відповідаючи на запитання журналістів щодо технічного оснащення морської авіації ВМС ЗС України, зазначив, що відновлення технічної готовності двох літальних апаратів КА-27 ПР та МІ-14ПР, які взяли участь в пошуково-рятувальній операції, було проведено в минулому році.

— Зараз вони є повністю боєготовими, — підкреслив перший заступник командувача ВМС ЗС України. —
В цьому році ми плануємо нарощувати зусилля щодо технічної готовності літальних апаратів морської авіації, зокрема, плануємо ввести в стрій два вертольоти КА-27 та один верто-
літ МІ-14.

За словами керівника навчань “Фарватер миру-2012” віце-адмірала Сергія Єлісєєва, на цьогорічних навчаннях головний акцент зосереджено не на кількості залучених до навчань сил та засобів, а на якості виконання ними поставлених завдань.

 

 

 

За матеріалами fleet.sebastopol.ua

 

Віталій ПАНЧИШИН, “Флот України

 

 


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info