Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 18.05.2012 09:58
У військових медиків - професійне свято

15 червня в Україні відзначається День медичного працівника. Напередодні загальнодержавного свята наш кореспондент зустрівся з начальником Військово-медичного клінічного центру Кримського регіону полковником медичної служби Іваном Дідухом, який розповів про стан речей у ввіреному йому закладі.

— У переддень нашого професійного свята — Дня медичного працівника коротко розкажу про результати проведеної роботи, — почав свій “звіт” Іван Миколайович. — Період після проведення організаційно-штатних заходів був напружений та сповнений, не побоюся цього слова, доленосними подіями. Насамперед на базі військового шпиталю було сформовано Військово-медичний клінічний центр Кримського регіону (ВМКЦ КР).

Також переформовано Сімферопольський військовий госпіталь, у зв’язку з чим змінилися функції лікувальних закладів. Окрім лікування хворих, вони виконують нові покладені на них завдання, а саме: забезпечення військових частин медичним майном, здійснюють управління медичною службою військових частин за фахом, займаються кадровою роботою. Загалом, ми живемо життям ВМС України.

За словами начальника медичної служби, військовослужбовці та працівники ВМКЦ КР беруть активну участь у всіх заходах бойової підготовки. А це і командно-штабні тренування, і різноманітні навчання, такі як BLACKSEAFOR, “Морський щит-2008” та “Активні зусилля”.

На сьогоднішній день здійснюється активна підготовка медичних працівників центру, які будуть залучатися до проведення навчань “Сі бриз” та другої фази “Морського щита-2008”. Уже розроблені документи повсякденної діяльності та закінчується робота над документами бойової підготовки.

— Я вважаю, — продовжує розповідь полковник медичної служби І. Дідух, — забезпечення медикаментами лікувальних закладів та медичних підрозділів морських та берегових частин, а також оснащення їх новою, сучасною апаратурою є нашими великими та позитивними досягненнями.

Так, на сьогоднішній день до військових частин надійшло шість стоматологічних установок з видатковим матеріалом, а також електрокардіографи та дефібрилятори. Це сталося завдяки достатньому фінансуванню та централізованим поставкам з Департаменту охорони здоров’я МО України. Фахівцями нашого клінічного центру опановане нове обладнання, яке ми отримали ще восени. І це надало нам змогу розширити обсяги медичної допомоги та її спеціалізацію.

Насамперед, у нас на новому рівні організована взаємодія з Головним військово-медичним клінічним центром МО України, а це, в першу чергу, консультації та евакуація хворих і потерпілих. Звичайно, існують деякі незначні проблеми в організації лікувального процесу, але й вони вирішуються.

Як зазначив Іван Миколайович, колектив центру — це люди з високою фаховою підготовкою, які з відповідальністю ставляться до виконання своїх службових обов’язків та постійно підвищують свій професійний рівень. Співробітники намагаються самостійно вирішувати всі проблеми, які виникають, проте багато чого самотужки зробити неможливо. І в першу чергу, це стосується ремонту приміщень, технологічного обладнання та облагородження території.

Фінансування здійснюється на неналежному рівні, і уже є ганебні випадки щодо заборгованості у виплаті грошей за відрядження, а також так званих підйомних для військовослужбовців, які прибули для проходження служби з інших гарнізонів. За останні два місяці виникла заборгованість по виплаті матеріальної допомоги та коштів на оздоровлення.

Звичайно, це неприємно. Але люди з розумінням ставляться до даної ситуації і не втрачають віри, що коли-небудь держава більше дбатиме про військовослужбовців.

— Не можу не сказати про перевірки, — підсумував свою розповідь головний медик ВМС України, — які вже дуже часто проводять різні інстанції.

Адже це, в свою чергу, не дає змоги планово працювати. На мою думку, все ж таки було б доцільніше не відволікати нас від роботи, а дати можливість спокійно розробити документацію, напрацювати алгоритм дій, провести виховну роботу в колективі, а вже потім перевіряти та оцінювати нашу роботу.

Проте замість організаційних дій, якими б ми займалися, ми готуємося до чергових перевірок в кінці червня. Та, незважаючи на всі проблеми, військові медики виконують поставлені завдання на високому рівні, і непотрібно забувати про своє професійне свято.

Користуючись нагодою, витаю усіх медичних працівників як цивільних, так і військовослужбовців усіх військових формувань з Днем медичного працівника. Бажаю їм та їхнім родинам міцного здоров’я, сімейного щастя та благополуччя, а також наснаги та нових звершень у нашій нелегкій, але шанованій та почесній праці.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info