Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 15.05.2012 12:46
Британці знаються підготовці справжніх лідерів

іалісти Центру британської групи військових радників та інструкторів у Східній Європі відкрили курси для сержантського складу окремого батальйону морської піхоти та окремої механізованої бригади ВМС ЗС України, які триватимуть протягом місяця на базі Чорноморського навчального центру морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

До складу виїзної тренувальної групи цього центру увійшли три інструктори-сержанти та командир групи капітан морської піхоти Великобританії Фіндлі Фартинг.

За словами заступника командира окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗС України майора Володимира Баранюка, головною метою курсів є підготовка першої роти морської піхоти батальйону до самооцінки за натівськими стандартами другого рівня, а також підвищення рівня взаємосумісності з підрозділами Альянсу під час виконання завдань у складі багатонаціональних сил.

У рамках цього курсу пройдуть лекції з лідерської підготовки, практичні інструкторсько-методичні заняття з миротворчої діяльності.

Зокре¬ма, проводитимуться практичні заняття з маскування на місцевості, прихованого пересування, з керування особовим складом у ході бою за різних умов. Навчать і як правильно обирати місце для облаштування чек-поїнту і поста спостереження та організації різних видів патрулювання.
Окрім цього, українські морпіхи дізнаються, що необхідно робити, якщо військовослужбовець потрапив на мінне поле, адже сучасний досвід миротворчих операцій показує, що саме мінна безпека є невід’ємною складовою збереження життя і здоров’я військовослужбовців.

З огляду на це британські інструктори продемонструють, як розпізнавати й поводитися із саморобними вибуховими пристроями, як діяти в разі атаки замінованого самогубця і як загалом найкращим способом поводитися за різних ситуацій, що можуть виникати під час проведення миротворчих операцій.

Варто додати, що всі лекції та заняття проводитимуться виключно англійською, але це питання не викликає занепокоєння у командування батальйону, адже всі військовослужбовці, які залучаються до курсів, мають за плечима досвід участі у різноманітних миротворчих операціях під проводом ООН та досвід інших спеціалізованих і мовних курсів у центрах підготовки НАТО.

— Я вважаю, що такі курси є дуже корисними і дозволять підвищити рівень підготовки сержантського складу, тим паче, що в рік командира-лідера це набуває особливого значення, — говорить майор Володимир Баранюк. — Зазначу, що всі інструктори британської групи мають досвід участі в локальних конфліктах, але дізнатися про передові методики миротворчих операцій ніколи не завадить.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info