Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 15.05.2012 12:33
Не було жодного завдання , з яким не впорились би українські військові моряки

У Стамбулі завершилось чергове розгортання Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR (BSF).

Насамперед нагадаємо, що оперативне командування двома останніми активаціями BSF здійснювала російська сторона, а командиром Сил Чорного моря було призначено капітана 1 рангу Юрія Земського. Після завершення квітневої активації BLACKSEAFOR в Стамбулі командир BSF в інтерв’ю флотській газеті розповів про сучасний стан та перспективи розвитку цього чорноморського з’єднання.

— Юрію Станіславовичу, які завдання ставилися перед командуванням BLACKSEAFOR?

— Крім традиційних завдань, які стоять перед кожною активацією, комітет командувачів ВМС Причорноморських країн у травні минулого року доручив російській стороні відпрацювати деякі питання, які знайшли відображення в попередніх активаціях.

За підсумками минулорічної серпневої активації були поставлені чергові завдання як штабу BLACKSEAFOR, так й екіпажам кораблів-учасників. За час із серпня минулого року до квітня цього року штаб BSF підняв свій теоретичний рівень та в останній активації зміг практично відпрацювати повну взаємодію з екіпажами кораблів-учасників, а також організувати їхню взаємодію з додатковими силами. Взагалі, нам вдалося зібрати команду, яка здатна виконувати поставлені перед нею завдання.

— Які особливості мала квітнева активація BSF і чим вона відрізнялася від попередньої, серпневої?
— В першу чергу перед початком квітневої активації ми провели позапланову активацію, яку було погоджено на комітеті командувачів Причорномор’я в Новоросійську за участю українських, російських та турецьких моряків. Відповідно до задуму цієї активації відпрацьовувався епізод з надання допомоги аварійному кораблю в морі. У спільній взаємодії військові моряки ще раз продемонстрували свою професійну майстерність за подібних нештатних ситуацій безпосередньо в морі.

Кожна активація BLACKSEAFOR має свої особливості й завдання. На різних її етапах для виконання різноманітних завдань задіювалися тральщики, ракетні катери, фрегати, допоміжні судна, а також авіація. Цього разу була дуже добра нагода взаємодіяти один з одним у ході тактичних маневрувань в морі. На відміну від серпневої, в цій активації були задіяні нові кораблі — фрегат ВМС Туреччини “Явуз” та корвет ВМС Болгарії “Решительний”.

— Як Ви оцінюєте дії екіпажів кораблів під час відпрацювання спільних вправ у морі і, зокрема, роботу екіпажу українського морського тральщика “Черкаси”?

— Всі екіпажі кораблів — учасників BLACK¬SEAFOR були достатньо підготовлені. Вони якісно виконали свої вправи і на високому рівні довели, на що спроможні.

Це були епізоди з протиповітряної, протикорабельної оборони, а також епізоди з догляду судна-порушника і з передачі вантажів на ходу. Екіпаж морського тральщика “Черкаси” ще більше підняв свій професійний рівень у порівнянні з попередньою активацією. Українці на практиці показали свою високу морську виучку. В цілому командир “Черкас” та його екіпаж достойно репрезентували свою державу та її Військово-Морські Сили, і не було жодного завдання, з яким не впорались би українські військові моряки.

— Чи виникали якісь труднощі, за яких неможливо було проводити деякі елементи в морі?

— Всі труднощі, які виникали в морі, були успішно подолані. У зв’язку з погіршенням погодних умов мною було прийнято рішення — відмінити епізод з доглядової операції з метою забезпечення безпеки військових моряків.
— У серпні цього року в місті Гьольджук Ви передаватимете командування BLACKSEAFOR турецькій стороні. Які завдання плануються на наступну активацію?

— Зараз я готую доповідь про виконану за рік роботу. Незабаром в Туреччині збереться комітет командувачів причорноморських флотів, на якому я й звітуватиму.

За підсумками моєї доповіді командувачі національних ВМС приймуть відповідне рішення. На цьому засіданні наступна країна, від якої призначатиметься керівництво BSF, представить своїх офіцерів. Якщо їхні кандидатури будуть затверджені комітетом, то саме ці офіцери й виконуватимуть нові завдання наступної активації.

Дякую за інтерв'ю.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua

 


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info