Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 14.05.2012 15:37
Підводний човен " Запоріжжя " вийшов в море

Після завершення швартових випробувань корабель залишив заводську причальну стінку і у надводному положенні вийшов із Севастопольської бухти в Чорне море.

— Вихід підводного човна “Запоріжжя” в море є важливою подією для українського флоту, — зазначив міністр оборони України Дмитро Саламатін. — Успішне проведення ходових випробувань забезпечить відродження підводних сил вітчизняного флоту. У свою чергу, це дасть можливість ефективно і на високому рівні проводити навчання і тренування протичовнових сил ВМС України.

Упродовж двох днів в комплексі перевірялася робота енергетичної установки на різних ходових режимах та працездатність обладнання і технічних засобів.

— Випробувальні заходи проходили в режимі жорсткого контролю за рівнем безпеки, було розгорнуто всі необхідні захисні системи і засоби. Це дозволило стверджувати, що максимальний захист життя і здоров’я екіпажу підводного човна забезпечено, —підкреслив перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко.

Перебіг ходових випробувань “Запоріжжя” прокоментував тимчасовий виконувач обов’язків командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Юрій Ільїн.

За його словами, підводний човен “Запоріжжя” вперше з 1993 року самостійно вийшов в море.

— За перший день випробувань він пройшов близько 60 морських миль. Кожен член екіпажу на собі відчув напругу роботи в морі, — сказав віце-адмірал Юрій Ільїн. — Вихід у море підводного човна “Запоріжжя” — це дійсно знакова подія для такої морської держави, як Україна, і це наочно демонструє її могутність, а також те, що підводні сили у Військово-Морських Силах нашої держави є, а раз вони є, то вони мають розвиватися.
Нам вдалося зберегти такий рід сил флоту, як підводні сили, тому ми вдячні керівництву Міністерства оборони України за розуміння та підтримку в цьому питанні.

Після обстеження стану міцного корпусу підводного човна фахівці із судноремонту стверджують, що човен можна експлуатувати ще 8 — 10 років. На ремонт підводного човна витрачено більш ніж 60 мільйонів гривень за 10 років, але його вихід у море продемонстрував, що ці народні гроші були витрачені недаремно.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info