Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 26.04.2012 13:52
Міни знешкоджено , повітрені атаки відбито

Після виходу кораблів Чорноморської військово-морської групи із Севастополя розпочалася фінальна морська фаза квітневої активації BLACKSEAFOR-2012, що містить широкий спектр завдань безпосередньо в морі.
Фінальна морська фаза розпочалась з лідирування за морськими тральщиками ВМС України і ЧФ РФ “Черкаси” та “Вице-адмирал Жуков”, відповідно.

Перед початком епізоду на встановленій дистанції тактичне угруповання було вишикуване в два кільватерні строї. Умовні міни, що імітували спеціальні бочки по курсу кораблів, були знешкоджені силами українських та російських військових моряків.

Найбільш тривалим і динамічним епізодом взаємодії екіпажів у морі було навчання зі стримування конфліктної ситуації.

За сценарієм навчання, великий десантний корабель “Цезарь Куников” імітував корабель особливої важливості, який прикривали з обох боків морський тральщик “Черкаси” та фрегат ВМС Туреччини “Явуз”. Відповідно до правил застосування сили завданням екіпажів болгарського корвета “Решительний” та румунського корвета “Контр-адмірал Е. Себастьян” було якомога швидше прорвати охорону “Цезаря Куникова”, зупинити та провести опитування й догляд цього корабля. Але завдяки вмілому маневруванню, яке здавалось дуже небезпечним, та злагодженим діям українських і турецьких моряків прорив супротивником так і не був здійснений.

За ініціативою турецької сторони для оперативного обміну текстовою інформацією між екіпажами на кожному кораблі з’єднання було встановлено систему передачі даних (FORESC). Робота в цьому напрямку покладалася на операційних офіцерів, обов’язки яких виконували капітан-лейтенанти Максим Носенко та Вадим Шевченко. Їхнім головним завданням було своєчасно доповідати на головний командний пункт “Черкас” цілевказівки та надавати рекомендації, які надходили по спеціальному радіоканалу з кораблів-партнерів.

Щодо організації сигнального зв’язку, то варто сказати, що між кораблями згідно з міжнародною системою (МСС) проводилися тренування із сигналовиробництва, за допомогою прапорів і світлових засобів — вдень та вночі.

Учасники Сил Чорного моря також проводили навчання з правильного використання тактичної документації. За допомогою комп’ютерного зв’язку операційні офіцери кораблів з’єднання, користуючись керівними документами, ставили один одному запитання, на які вони мали вчасно, а головне — правильно — відповісти. Це навчання дало змогу військовим морякам ще раз закріпити свої знання відповідних документів.

Протягом завершальної морської фази екіпажі з’єднання BLACKSEAFOR відпрацювали низку навчань з відображення надводної обстановки, з контролю за торговим судноплавством, з опитування та догляду підозрілих цивільних суден, з плавання в ордері та з передачі вантажів на ходу. До відпрацювання цих елементів навчань додатково залучались фрегати ВМС Туреччини “Газіантеп” і “Гемлік” та сторожовий корабель ЧФ РФ “Пытливый”.

У маневрах BLACKSEAFOR також відпрацьовувалися епізоди з відбиття повітряних атак двох винищувачів ВПС Туреччини, які скоординували напад на з’єднання “за викликом” з різних напрямків.

Слід зазначити, що залучення кораблів національних ВМС у Чорному морі гарантує стабільну безпеку всім державам регіону. У серпні на військових моряків чекає ще чимало завдань, які знов відпрацьовуватимуться у спільній взаємодії. Залишається додати, що кожного разу BLACKSEAFOR тільки підвищує свій статус і підтверджує безпосереднє призначення.

Наприкінці тритижневого відрядження Чорноморська група військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR відвідала турецький порт Стамбул.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info