Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 24.04.2012 14:42
Парадні розрахунки відточують крок

Підрозділи Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Чорноморського флоту Російської Федерації розпочали підготовку до урочистого проходження центром міста 9 Травня, на День Перемоги.
Перше тренування парадних розрахунків обох флотів відбулося на плацу навчального загону ЧФ РФ.

Тренуванням керували: з української сторони — перший заступник командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Сергій Єлісєєв і з російської — начальник берегових військ ЧФ РФ генерал-майор Олександр Остриков.
Очікується, що у зведеному строю парадних розрахунків 9 Травня візьмуть участь понад 600 військовослужбовців з підрозділів Військово-Морських Сил, Повітряних Сил ЗС України, військ берегової оборони та більш ніж 600 військових моряків Чорноморського флоту Російської Федерації. Як і минулого року, частина військовослужбовців — учасників параду — буде одягнена в однострої часів Другої світової війни, зброя — автомати ППШ.

“Погода сьогодні теж чорнова”, — жартують деякі військові: то дощ, то туман. Командування дозволило проведення репетиції в матроських робах, адже на таких тренуваннях головне — не однострій, а те, як навчити військових моряків синхронності руху. Ще місяць тому підрозділи, які були визначені до участі в параді, почали посилено займатися стройовою підготовкою у своїх частинах.

— У параді з нагоди Дня Перемоги я братиму участь уже вдруге, — розповідає курсант Академії ВМС імені П.С. Нахімова прапороносець старшина 2-ї статті Олександр Самбурський. — З часом розуміння важливості таких почесних заходів тільки збільшується, тому готуємося дуже ретельно.

Для більшості солдатів і матросів цей парад, де вони пройдуть у парадному строю, — перший у житті, тому їхні обличчя схвильовані, але чіткість шагу вже не викликає серйозного занепокоєння з боку командування параду.
— Результатом тренування я в цілому задоволений, але в нас ще є час підготуватися більш якісно, — зазначив начальник берегових військ ЧФ РФ генерал-майор Олександр Остриков.

Генеральні репетиції проходження урочистим маршем зведеного параду, за попередніми даними, жителі та гості міста зможуть побачити 3 та 7 травня. Командувати парадом 9 Травня будуть командувач ВМС України адмірал Віктор Максимов і командувач ЧФ РФ контр-адмірал Олександр Федотенков.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info