Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 24.04.2012 14:40
Скажемо чесно - в армії було цікаво

У розташуванні 92-ї окремої механізованої бригади 6-го армійського корпусу відбулись урочисті проводи додому чергової групи військовослужбовців строкової служби, що гідно відслужили 12 місяців, відведені законодавством.
— З урахуванням сьогоднішнього звільнення в запас десятьох кращих наших воїнів, ми вже попрощалися з половиною всіх солдатів-строковиків, які призивалися до армії навесні минулого року.

Всього ж до середини травня ми поставимо штамп про завершення військової служби понад 120 солдатам та сержантам, — сказав начальник штабу — перший заступник командира частини полковник Сергій Сладких.
До числа перших команд військовослужбовців запасу потрапили лише ті, хто протягом всієї служби старанно ставився до виконання службових обов’язків, залучався до несення вартової служби чи відзначився на заняттях з бойової підготовки.

Деяким військовослужбовцям разом зі штампом у військовому квитку, бездоганною службовою характеристикою вручалася й грамота за підписом командира частини полковника Володимира Козака.

Серед солдатів-запасників, які першими залишили рідний підрозділ, а саме гусеничний самохідний артилерійський дивізіон, — брати Дмитро та Олексій Крикуни.

— Рік тому, коли нам виповнилося 18 років, ми й не думали шукати причини не йти до війська. Лише попросили в Артемівському райвійськкоматі, щоб направили нас до одного місця служби. За плечима у нас — 50 разів несення служби у варті та численні стрільби зі штатної зброї. Скажемо чесно — в армії було цікаво та корисно в плані виховання справжніх чоловічих якостей, — зауважили брати.

Традиційно на завершення кожного з урочистих проводів заступник командира бригади з виховної роботи підполковник Андрій Семенович подарував кожному солдату-запаснику ілюстровану фотографіями збірку з історії частини та організував фотографування на згадку.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют




 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info