Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 20.04.2012 12:11
Планування завершено - попереду " Бойові дії"

В Академії Військово-Морських Сил імені П. С. Нахімова відбулася заключна плануюча конференція спільних українсько-російських командно-штабних навчань з визначеними силами “Фарватер миру-2012”.

Робочі групи українських та російських офіцерів очолили командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірал Віктор Максимов та заступник командувача Чорноморського флоту Російської Федерації контр-адмірал Олександр Носатов.

— Я згадую 1997 рік, коли я був ще заступником командувача з бойової підготовки і ми починали “Фарватер миру”, — зазначив у своєму вступному слові адмірал Віктор Максимов.

— Я переконаний, ми повинні працювати разом, у нас багато спільних заходів. Сьогодні наші кораблі беруть участь у квітневій активації BLACKSEAFOR, в єдиному строю ми вшануємо пам’ять наших отців та дідів, що віддали своє життя в роки Великої Вітчизняної війни. Я вважаю, що під час роботи в секціях, якщо виникнуть якісь суперечливі питання, ми узгодимо всі деталі та внесемо корективи.

У свою чергу, заступник командувача Чорноморського флоту Російської Федерації контр-адмірал Олександр Носатов зазначив, що навчання “Фарватер миру-2012” мають дуже велике значення для обох флотів і стають традицією, яку необхідно продовжувати, укріплювати і розвивати.

— У ході нинішньої конференції обидві сторони вирішать і погодять усі нюанси, що можуть виникнути, — сказав контр-адмірал Олександр Носатов. — Під час же самих флотських маневрів сторони продемонструють свій вишкіл, що послужить подальшому зміцненню нашої співпраці.

Під час конференції представники обох флотів обговорили та остаточно узгодили всі питання з проведення навчань, які мають на меті відпрацювати за міжнародними стандартами дії об’єднаного штабу, штабів тактичних груп з організації взаємодії та управління силами під час їхньої підготовки й проведення, відпрацювати дії й злагодженість пошуково-рятувальних сил та медичних підрозділів.

Навчання можна поділити на три епізоди із залученням різнорідних сил, які відбуватимуться в рамках головного задуму.

Так, українські та російські військові моряки відпрацюють питання надання допомоги кораблю, що постраждав у морі. У цьому епізоді ключові ролі відводяться морській авіації, яка здійснюватиме виявлення аварійного судна, підйом і евакуацію постраждалих, що опинилися у воді, та проводитиме об’єктивний контроль за діями сил на воді.

Всього планується залучити до навчань п’ять одиниць пошуково-рятувальної авіаційної техніки, а саме: від ВМС ЗС України — літак БЕ-12 та гелікоптер КА-27, від ЧФ РФ — літаки АН-26, БЕ-12 та гелікоптер КА-27. У наступному епізоді сили навчань будуть рятувати особовий склад підводного човна, що зазнав лиха. Роль аварійної субмарини дісталася ПЧ “Запоріжжя”.

Зазначимо, що морські пошуково-рятувальні сили включатимуть вісім допоміжних суден, які, власне, і будуть рятувати та транспортувати потерпілих.

Штаб навчань знаходитиметься на території Академії ВМС, там же перебуватиме й об’єднаний медичний загін, до якого транспортуватимуться постраждалі.

Черговим же епізодом стане відбиття нападу на медичний загін.

Всього ж, як планується, в морському компоненті з двох сторін у навчаннях візьмуть участь близько 10 кораблів і суден, а до складу берегового компонента увійдуть більше 15 одиниць автомобільної і бронетанкової техніки, до 90 чоловік особового складу, а також об’єднаний медичний загін у складі до 10 одиниць автомобільної техніки і до 40 чоловік особового складу.

Варто додати, що за принципом ротації цього року керівництво навчаннями здійснюватиме командувач ВМС ЗС України адмірал Віктор Максимов.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info