Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 20.04.2012 11:37
Шовкова веселка Людмили Федчишиної

Яскравою подією в місті цієї весни стало відкриття персональної виставки батіка “Сонячний вітер часу” талановитої севастопольської художниці Людмили Федчишиної.

Усі 30 авторських робіт, представлених у Севастопольському ху¬дожньому музеї імені
М.П. Крошицького, виконані в непростій техніці — холодного й гарячого батіка. Це картини, парасолі, декоративні шарфи й подушечки.

Людмила Федчишина — талановита художниця, чий творчий шлях досить незвичайний. Присвятивши більше двадцяти років життя охороні здоров’я, вона з радістю повернулася до того, що вабило її з дитячих років, — до пензликів і фарб, до невгамовного бажання створювати дивовижне своїми руками. Творчості вона віддає весь свій час, працюючи в різних видах мистецтва й у різних техніках.

Так народжуються неповторні авторські речі: від картин — до хусток і декоративних подушечок. Не чужі їй і абстрактні мотиви. Але, як кожна творча людина, художниця має свої улюблені теми.

Це квіткові композиції, пам’ятники прадавньої архітектури Криму, східні сюжети й чарівні пейзажі рідного краю. У неї свій неповторний стиль, яскравість і ніжність якого завжди пізнавані.

Скільки сплеску щирих і добрих почуттів автора в дивних за красою роботах — “Сонячний вітер. Пробудження”, “Маки! Маки! Червоні маки…”, “Рідні простори”, “Вальс квітів”, “Дівочий виноград”. Барвистим і сонячним настроєм до країв наповнені картини на кримську тему — “Квітник гаремного дворика”, “Бахчисарай — старе місто”, “Бахчисарай. Куточок Ханського палацу”, “Фонтан сліз”, “Примхи кримської зи¬ми”. Вона вміє відшукати в найпростішому й звичайному ті зворушливі моменти, які тривожать душу, змушують задуматися про сенс життя. Її роботи цікаво розглядати зблизька, вони милі й урочисті здаля.

— Для мене розписування — це політ душі. Коли беру в руки фарби, забуваю про все на світі. Я щаслива, що в мене є можливість займатися улюбленою справою, що мої роботи подобаються глядачам, — розповідає художниця.

Людмила Федчишина — автор більше сотні мальовничих робіт на тканині. Її картини знаходяться у приватних колекціях України, близького й далекого зарубіжжя, у тому числі на Кіпрі, у Франції та США, а також у фондах Кримськотатарського музею мистецтв у Сімферополі.

У ці весняні дні кожний, хто бажає, зможе відчути шовковий дотик теплого вітерцю, пронизаного золотавими променями сонця й ароматом квітів. Художниця готова поділитися секретами своєї майстерності з відвідувачами виставки й захопити їх чарівним мистецтвом батіка.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info