Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 19.04.2012 14:51
Симпозіум майбутніх адміралів

ід час перебування кораблів з’єднання BLACKSEAFOR у румунському порту Констанца відбувся щорічний симпозіум молодих офіцерів країн Чорноморського регіону.

Від української сторони в цьому заході взяв участь помічник командира фрегата “Гетьман Сагайдачний” капітан-лейтенант Олексій Федченко.

Симпозіум, що складався з двох сесій, пройшов у Військово-морській академії Румунії. Під час засідання першої сесії учасники симпозіуму презентували аудиторії своє бачення розвитку ВМС Причорномор’я, йшлося й про національні перспективи.

На другій сесії молоді офіцери розглянули тенденції кар’єрного зростання у військово-морських силах країн — учасниць Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR.

Учасники симпозіуму також обговорили актуальні питання щодо постійного підтримання безпеки мореплавства як спільно, так і кожною країною окремо в Чорноморському регіоні. Одним з головних інструментів реалізації поставлених завдань було визначено й операцію ВМС Туреччини “Чорноморська гармонія”.

Як зазначив капітан-лейтенант Олексій Федченко, цей захід є дуже важливим і необхідним для молодих офіцерів, адже вони мають змогу висловити свою особисту думку, поділитися з колегами набутим досвідом.
Він висловив подяку за створення належних умов для співпраці та взаємодії, що в подальшому сприятиме не тільки спільній роботі, а й зміцненню дружніх стосунків між країнами — учасниками військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR.

Підбиваючи підсумки роботи симпозіуму, його учасники зробили загальний висновок, що країни Причорномор’я мають достатньо можливостей щодо підтримання контролю в Чорному морі та продовження співпраці для покращання відпрацювання злагодженості та взаємосумісності спільних завдань.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info