Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 19.04.2012 14:49
Коли порятунок приходить з неба

Відповідно до плану бойової підготовки в період з 10 по 28 квітня на базі морської авіаційної бригади ВМС ЗС України тривають збори фахівців пошуково-рятувальних сил флоту.

Особовий склад рятувальної парашутно-десантної групи бригади під керівництвом начальника пошуково-рятувальної та парашутно-десантної служби льотчика-інспектора відділу підготовки морської авіації командування ВМС ЗС України підполковника Анатолія Глиненка відпрацьовує питання порятунку та надання першої медичної допомоги під час евакуації постраждалих як на суші, так і на воді, в денний і нічний час.
Згідно з планом у зборах візьмуть участь 46 рятувальників і 79 чоловік льотного складу, які також пройдуть відповідну підготовку.

Всього протягом року заплановано проведення трьох зборів, під час яких рятувальниками будуть відпрацьовуватися варіанти десантування на воду — як звичайного, так і безпарашутного. Стрибки проходитимуть з різних літальних апаратів: вертольота МІ-14, літаків АН-26, БЕ-12 та АН-2.
За словами Анатолія Глиненка, головна функція рятівника — незважаючи на погодні умови, за будь-якої пори року, вдень і вночі прийти на допомогу постраждалому.

— Якщо враховувати той факт, що температура морської води взимку не перевищує 4 — 5 градусів, то відлік часу, відведеного на порятунок людини, що опинилася у воді , йде не тільки на хвилини, а й на секунди. Внаслідок різкого переохолодження вона може загинути в будь-яку мить. Найбільш швидкий спосіб доставки рятувальників до місця трагедії — авіаційний.

Парашути типу “Крило”, на яких тренуються наші фахівці, забезпечують точний вихід на ціль під час десантування. Після надання постраждалому першої допомоги ми очікуємо підходу сил підтримки — вертольотів або кораблів, які забирають постраждалих і завершують проведення рятувальної операції, — зазначив підполковник А. Глиненко.

Під час проведення зборів свій перший стрибок здійснили троє молодих рятувальників, які зараз проходять курс спеціальної підготовки.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info