Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 18.04.2012 12:35
Флотцькі старшини підвищують кваліфікакацію

У військово-морському коледжі старшинського складу відбувся випуск флотських старшин, які протягом шести місяців проходили навчання на курсах підвищення кваліфікації.

У конференц-залі Академії ВМС імені П.С. Нахімова чільник вишу капітан 1 рангу Петро Гончаренко особисто поздоровив випускників з підвищенням кваліфікації та побажав успіхів у подальшій військовій службі.
Молодші командири, які вже мали вищу цивільну освіту, протягом шести місяців набували військово-професійних знань, що відповідають середньому рівню підготовки старшинського складу.

Це дозволить випускникам рухатися кар’єрними сходинками та обіймати посади головних старшин батальйонів, дивізіонів та кораблів 2-го рангу включно.

Вже вдруге ми зараховували до коледжу амбітних старшин, які за певними обставинами не мали військової чи технічної освіти та прагнули обіймати високі командні посади старшинського складу, — зауважує начальник військово-морського коледжу старшинського складу капітан 1 рангу Євген Кальниченко.

Фактично за всі шість місяців навчання ми надавали їм суто професійні знання, які відповідають їхнім військово-обліковим спеціальностям, а також, наскільки це можливо, намагалися підвищити їхні командирські навички.

За словами заступника начальника військово-морського коледжу з виховної роботи капітана 2 рангу Вадима Гончаренка, керівництво коледжу залишилося задоволеним цьогорічним набором старшин. Зі свого боку, випускники теж були вдячні за “путівку” до бажаних посад.

На курси я пішов із розумінням того, що в мене є бажання опанувати посаду головного старшини батальйону зв’язку, та для досягнення цієї мети мені бракувало освіти, — розповідає старший технік відділення експлуатації автоматизованих систем управління Сакської авіаційної морської бригади старшина Олексій Стрепетов. — Ми вдячні, що країна зацікавлена в нас, а викладацький склад коледжу поєднує цю зацікавленість з нашими бажаннями.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info