Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 18.04.2012 12:33
Очаківці вірні добрим традиціям

Призовна кампанія “Весна-2012” досягла своєї кульмінації — майбутнім захисникам Вітчизни вручено повістки про прибуття до збірних пунктів для відправки до лав ЗС України. В Очаківському районі це зроблено традиційно в урочистій обстановці.

В актовій залі райдерж¬адміністрації Очакова привітати і підтримати призовників зібралися рідні, близькі, друзі, представники влади, ветерани і діючі військовослужбовці гарнізону. Крім офіційних виступів і традиційних побажань, з молодим поповненням ділились своїми враженнями від служби і матроси-строковики, які проходять її в Морському центрі спеціальних операцій.

Старший матрос Микола Пиров, що призваний рік тому з Івано-Франківської області, розповів про бойові будні свого підрозділу, про життя і побут сучасного “строковика” Військово-Морських Сил. А ще про міжнародні навчання, в яких хлопцю довелось брати участь, про нові почуття і можливості, про знання, які можна отримати лише серед справжніх чоловіків.

Микола переконаний, що навіть дівчата віддають перевагу хлопцям, які гартувались в армійському колективі. Тому закликав молоде поповнення вірити в себе, і все вийде, як треба.

Заступник команди¬ра Морського центру спеціальних операцій капітан 2 рангу Геннадій Дьомін, виступаючи перед присутніми, нагадав, що даний призов співпав зі знаменною датою в житті ВМС України — 20 років тому було видано Указ Президента України Леоніда Кравчука про невідкладні заходи щодо створення власних Військово-Морських Сил.

А 9 квітня 1992 р. бригада спеціальних операцій, яка базувалась на острові Першотравневому, однією з перших склала присягу на вірність своєму народу. За ці роки українські військові моряки досягли значних успіхів у справі обороноздатності нашої країни, а Військово-морський прапор України знають і поважають далеко за її межами.

Геннадій Владиславович із задоволенням відмітив, що призовники-очаківці бажають служити переважно на кораблях і в частинах ВМС, що свідчить про винятковість Очаківського військово-морського гарнізону з його видатною історією і морськими традиціями.

Бажаючи успіхів молодому поповненню, заступник командира запрошував служити і в їхній елітній частині українського флоту, яка виконує завдання і в повітрі, і на суші, і на воді, і під водою.

А своїми матросами строкової служби офіцери частини пишаються тому, що вони їхні справжні помічники, які ніколи не підведуть.

Військовий комісар Очаківського району підполковник Геннадій Леурда під час вручення повісток зазначив, що традиція проводів до армії в українському суспільстві існувала ще з часів Козацької доби для того, щоб люди знали своїх героїв. А ті, хто ховається від армії за батьківськими грошима і державними посадами, армії не потрібні. До Збройних Сил не забирають, а призивають для виконання почесного і священного обов’язку. Тому відбирають і призивають кращих з кращих.

Настанову на виконання своєї почесної місії молоді призовники отримали і від священнослужителів району. Ієрей Андрій провів обряд богослужіння на честь молодого воїнства, а художні колективи міста підняли хлопцям настрій святковим концертом на їхню честь.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info