Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 06.04.2012 14:09
У зміцнення партнерства

У Національному культурному центрі України в Москві відбулась церемонія нагородження лауреатів та героїв фільмів — лауреатів ІІІ Міжнародного кінофестивалю “Люди та кораблі”, який проходив 24 — 28 жовтня 2011 року в Києві.
У заході, організованому апаратом військових аташе при Посольстві України в РФ та Всеукраїнською громадською організацією “Всеукраїнська асоціація ветеранів-підводників”, взяли участь представники Комітету з питань оборони Державної Думи РФ, Ради міністрів оборони держав — учасниць СНД, представники військово-дипломатичного корпусу, акредитованого в Москві, ветерани війни і військової служби України та Росії, письменники-мариністи, а також донька адмірала флоту Радянського Союзу С.Г. Горшкова — Є.С. Горшкова.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся генеральний директор Національного культурного центру України в Москві В.Ю. Мельниченко та військово-морський аташе при Посольстві України капітан 1 рангу С.В. Литвиненко.

Крім того, за особистий внесок у зміцнення партнерства між Україною та РФ, а також за активне сприяння діяльності флотських ветеранських організацій, аташе з питань оборони при Посольстві України генерал-майор І.В. Остапенко та військово-морський аташе при Посольстві України капітан 1 рангу С.В. Литвиненко були нагороджені почесною відзнакою адмірала Ушакова ІІІ ступеня, а старший помічник аташе з питань оборони при Посольстві України підполковник Б.В. Харчук — ювілейною медаллю “100 років з дня народження адмірала флоту СРСР С.Г. Горшкова”.

Ілля ПОЛОВКОВ

За матеріалами  fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info