Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 05.04.2012 15:08
Слабким духом тут немає місця

Вже не перший рік молодь намагається гуртуватися у різні організації, закликаючи знати і шанувати історію своєї держави, а ще вести здоровий спосіб життя та ін. Завдяки цьому вже відроджено давно забуту військово-патріотичну гру “Зірниця”, учасників якої щороку більшає.

У Криму на базі окремої бригади берегової оборони за підтримки Міністерства оборони України розпочато перший в Україні проект для молоді “Школа виживання”.

На урочистому відкритті були присутні представники владних структур, Військово-Морських Сил ЗС України та церкви. Після привітання гостей заходу командир “Школи виживання”, координатор ВГО “Громадський рух “За майбутнє” Михайло Харечко сказав: “Головна мета проекту не тільки надати можливість молоді відчути себе військовослужбовцями, а й довести свою спроможність виконувати різноманітні завдання, схожі на ті, що доводиться виконувати військовим. Особливо важко це буде робити у гірській місцевості, де військові розвідники обіцяли приготувати нам цікаві завдання та подолання перешкод”. Начальник Соціально-психологічного центру Збройних Сил України капітан 1 рангу Андрій Коренько, вітаючи юнаків та дівчат з початком дійства, зауважив, що такі заходи досить важливі для війська, бо виховують у молоді силу духу, загартовують її та заохочують до служби, до почесної професії захисника Вітчизни.

Слід зазначити, що учасниками першої “Школи виживання” стали учні старших класів та студенти вишів. Серед завдань проекту: переміщення по маршруту, облаштування табору в природних умовах і його оборона від можливого нападу, організація харчування за польових умов, стрільби зі зброї, подолання гірських висот, виявлення місць закладки тайників, подолання мінних полів і багато іншого. Серед інструкторів проекту — представники розвідувальних підрозділів бригади берегової оборони. Перша “Школа виживання” проводиться в рамках відзначення 20-ї річниці ВМС Збройних Сил України.

Після медогляду для учасників проекту провели заняття із заходів безпеки під час перебування у горах, поводження зі зброєю, ознайомили зі зразками стрілецького озброєння, засобами радіаційного, хімічного та біологічного захисту і розвідки. Чималу увагу було приділено наданню невідкладної медичної допомоги, обладнанню табору та подоланню різноманітних перешкод за допомогою альпіністського спорядження та без нього.

Після цього всі отримали можливість постріляти в електронному тирі, де все відбувається, як за реальних умов, й боєприпаси використовувати не потрібно. Але це не засмутило нікого, бо наступного дня на них чекали справж¬ні стрільби на полігоні.
Під час маршруту, а це — Перевальне — курган Слави — Партизанська стоянка — Східний Суат — Хребет Таш-Хабах — гора Демерджі — водопад Джурла — поляна МАН — Ангарський перевал — поляна Шкільна — Кутузовське водосховище — хребет Чатир-Даг — Перевальне, молодь супроводжували сім військовослужбовців-інструкторів окремої бригади берегової оборони.

Вони не дали підопічним нудьгувати у горах, бо заздалегідь потурбувалися про “сюрпризи”. У горах молодь відпрацювала багато ввідних, серед яких “Засідка” зі складанням нормативів з медичної підготовки, питання охорони та оборони табору, подолання гірської річки за допомогою навісної переправи, подолання ущелин, проведення спусків-підйомів в гірській місцевості, обхід гірських висот траверзом. У часи відпочинку були проведені вікторини, серед яких — “Що я знаю про партизанський рух в Криму”. Під час відвідування висоти 1025 учасники “Школи виживання” встановили на ній Державний прапор України. Завершився збір церемонією покладання квітів до пам’ятника великому флотоводцю гетьману Петру Сагайдачному.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info