Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 04.04.2012 16:06
Тривоги справді стають раптовими

Щоб перевірити реальний стан у підрозділі, рівень його можливостей і спроможності виконувати завдання за призначенням, достатньо просто підняти його особовий склад по тривозі.

І не так, як зазвичай це робиться у військових навчальних закладах, коли командир на вечірній перевірці оголошував, що завтра о 5 ранку — раптова тривога.

Черговий окремої бригади берегової оборони, що в Перевальному, отримав пакет на приведення підрозділу у вищий ступінь бойової готовності. Після виконання першочергових заходів для відпрацювання елементів бойового злагодження у визначені райони вийшли та розгорнулися згідно з бойовими розрахунками гаубичний самохідно-артилерійський дивізіон, зенітно-ракетний артилерійський дивізіон, польовий вузол зв’язку, розвідувальна рота, інженерно-саперний взвод, розвідувальна рота та інші підрозділи.

Загалом “у поле” вийшло 85 одиниць техніки і понад 250 чоловік особового складу. Для підрозділів батальйонної тактичної групи такі виходи не є новиною, бо всі діяли впевнено, кожен солдат і офіцер знав що робити. Все виглядало, як звичайний навчальний день: вийшли в місце зосередження, почали виконували навчальні вправи з тактичної підготовки, з водіння бронетехніки, стрільби зі стрілецької зброї.

Начальник штабу — перший заступник командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Ільїн, під керівництвом якого проводилася перевірка, позитивно оцінив дії командирів і особового складу підрозділів. При цьому він звернув увагу на те, що такого масштабу заходів з раптового приведення в бойову готовність підрозділів з навчальними цілями до сьогодні не проводилося.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info