Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 04.04.2012 16:02
І сало на саперній лопатці

У Криму на полігоні “Ангара” особовий склад 1-го гірсько-піхотного батальйону бригади берегової оборони розпочав заняття щодо злагодження підрозділів. Від того, як матроси діють у складі відділень, залежить, наскільки результативно у подальшому діятимуть підрозділи у складі взводів, рот, батальйонів. Тому до всіх питань на кожному навчальному місці матроси ставилися з надзвичайною відповідальністю.

Як і належить, заняття розпочалися з постановки бойового завдання відділенням та безпосередньо кожному військовослужбовцю. І карусель закрутилася. Хтось завантажувався у бойові машини, йшов в атаку, використовуючи всі наявні види зброї, хтось вчився знешкоджувати протитанкові міни, пересуватися по-пластунськи, долав заражену територію за допомогою засобів захисту від масового ураження, хтось навчався надавати першу допомогу.

Та природно, що в негоду, а з неба частенько накрапував дощик і постійно дув пронизливий вітер, з найбільшим задоволенням матроси займалися на найтеплішій навчальній точці.

Тут їх навчали обладнувати заслони з підручних засобів, створювати палатки з плащ-наметів, правильно розпалювати багаття, розміщувати посуд на вогні та використовувати підручні засоби для приготування їжі. Як виявилося, звичайна саперна лопатка успішно служить пательнею. Безпосередньо в полі матроси смажили на шанцевому інструменті сало, яйця та хлібці, а в котелку готували гарячий чай. Слід зазначити, що все готується швидко: чергова порція хлібних виробів готова вже за 10 — 15 хвилин. Скуштували відвар з шипшини та приготовлені на “пательні” вироби й журналісти.

Під час виконання практичних занять безпосередньо на бойовій
машині БМП-2 найкращі результати показало відділення сержанта Сергія Пинзіна. Ці заняття стали початком для наступних, більш масштабних. Про результати та перспективи таких навчань розповів командир 36-ї окремої бригади бере¬гової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України підпол¬ковник Сергій Стороженко.

— На даному етапі в нас у рамках підготовки до батальйонних тактичних навчань проводиться злагодження відділень, а конкретніше — бойові стрільби відділень 1-ї роти гірсько-піхотного батальйону. Ми відпрацьовуємо дії особового складу як на техніці, так і на навчальних місцях. Один з найважливіших моментів — це дії особового складу в горах, ведення вогню по різних ярусах.

Звісно, є і позитивні моменти, є й негативні, над якими ми зараз працюємо, і, я думаю, що до кінця тижня всі відділення будуть готові до злагодження у складі взводів.

За матеріалами fleet.sebastopol.ua


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info